Header Ads

Teklif sözleri

En güzel ve romantik çıkma teklifi sözleri bu sayfamızda yer alıyor. Duygularınızdan emin olduğunuzda yapmanız gereken tek şey karşıdakinin kalbini kazanmaktır. Aşağıdaki çıkma teklifi cümlelerin herhangi birini kullanın ve büyük bir mutluluğun tadını çıkarmaya hazır olun.

Teklif sözleri

Gülümseyen benim, ama nedeni sensin, hayat benimdir, ama eğlencesi sensin, üzüntü benimdir, ancak rahatlatan sensin. Sen olmadan hayatımın hiçbir anlamı yoktur. Sonsuza kadar yanımda olur musun?

Beni kendimden bile fazla anlayan tek kişisin. Her şeyi, kişisel sırlarımı bile paylaşabildiğim tek kişisin. Hep yanımda olmanı istiyorum. Seni seviyorum.

Her ne kadar söyleyecek çok şeyim olsa da, sözlerim duygularımı ifade etmek için yetersiz kalıyor. Söylemek istediğim basit bir şey; bugün ve her zaman yanımda olur musun?

Benim için en iyi yer kalbindir. Burada beni  hayatın boyunca tutabilir misin? Benim için daha iyi bir yer olmadığını biliyorum, bu yüzden hayatımın aşkı olabilir misin? Sevgilim olur musun?

'Seni seviyorum' ve 'seviyorum ama ..' arasındaki farkı biliyor musun? Birincisi koşulsuz bir aşk verir ve ikincisi seni bir sürü duruma iter. Sana olan aşkım, ne olursa olsun, hep seninle olacağımı söylüyor.

Hayat seninle olduğum zaman harika; Hatta üzüntünün bile seninle paylaştığımda mutlu bir yanı var. Gülüşün hayatımda karanlıkların aydınlanmasına neden oluyor ve aşkın bana yaşaman keyfi veriyor. Hayatımın son nefesine kadar, seninle olmak istiyorum. Seni seviyorum.


Sen yanımda yokken kalbim acıyor, gözlerim yalnızca seni arıyor. Her şeyin sebebi sensin ve sensizsem hayatım eksik. Nerede olursan ol, her zaman sizinle birlikte olmak istiyorum. Seni seviyorum.

Seni düşünmeden bir anı bile geçirmek zor. Gelip elimi tut ve bütün endişeleri geride bırak. Adımlarımızı beraber atalım ve hayatın ritmiyle birleşelim. Gülümserken ve ağlarken birlikte paylaşalım, hep senin yanında olacağım.

Ben kalbindeyim, bu yüzden beni dışarıda arama. Kalbine dokunursan beni hissedebilirsin. Asla gitmeme izin verme, çünkü dünyanın hiçbir yerinde benim için daha güzel bir yer yok. Ben senin gülüşünde ve gözyaşındayım. Neler hissettiğini kalpten hissediyorum çünkü seni seviyorum.

Sana aşık olmaktan kendimi alıkoyamam. Seninle tanışmadan önce, sevgi hissinin ne olduğunu bilmiyordum, ama bugün biliyorum. Sana yaklaştığımda kalbim duruyor ve bunun senin için olduğunu biliyorum. Seni seviyorum.

Düşüncelerin hayatımı anlamlandırıyor, gülümsemen acılarımı yok ediyor, sözlerin bana ilham veriyor ve sevgin bütün dünyayı güzelleştiriyor. Seninle yaşamak ve hislerimi seninle paylaşmak istiyorum.

Hayatım harika, çünkü sen benimlesin, üzülüp kendimi kötü hissetsem bile beni mutlu ediyorsun. Gülüşün hayatımı aydınlatıyor ve tüm karanlıklar yok oluyor. Aşkın beni delirtiyor. Hayatımın sonuna kadar seni seveceğim. Ve hayatım boyunca yanında olmak istiyorum. Seni seviyorum

Gözlerim çevremde hep seni arıyor. Seni bulamadığım zaman kalbim acıyor. Tüm mutluluğun sebebisin ve sensiz hayatım çok sıkıcı. İstediğim tek şey bütün ömür boyunca birlikte kalmamız. Seni seviyorum.

Sen hep aklımdasın ve seni sürekli düşünüyorum. Bana gel, elimi tut ve asla ayrılma. Hayatımı seninle geçirmek ve yanında yürümek istiyorum. Tek istediğim hayatım boyunca seninle olmak.

Seni çok seviyorum. Sadece seninle olmak istiyorum. Birlikte gülüp, birlikte gülümseyip, beraber ağlayıp, üzüntü ve mutluluğumuzu paylaşalım. Bu dünyada benim için daha güzel bir yer yok, ancak sen benimle olduğunda her yer ve her şey güzel görünüyor. Sadece sonsuza kadar seninle olmak istiyorum.

Beni bir yerlerde arama çünkü hep kalbindeyim. Elini kalbinin üstüne koy ve beni hissedeceksin. Lütfen beni asla terketme ve asla gitmeme izin verme çünkü yaşamak için daha güzel bir yer bulamam. Lütfen hayatımın sonuna kadar benimle ol. Seni seviyorum

Sana olan aşkım kontrol edemediğim bir şey. Sen hep aklımda ve kalbimdesin. Seninle tanışmadan önce, sevgi hissine aşina değildim. Ama şimdi aşkın ne olduğunu öğrendim. Sana yaklaştığımda kalbim çok hızlı atıyor. Seni seviyorum

Bana ilaç gibi geliyorsun. Gülümsediğini gördüğümde acılardan kurtuluyorum. Seni düşündüğümde hayatın anlamını anlıyorum. Benimle birlikte olduğunda, her şey güzel görünüyor ve kendimi çok mutlu hissediyorum. Benim mutluluğumun sebebi sensin. Sen benim ilk ve son aşkımsın. Seni çok seviyorum

Duygularım çok yeni ve sebebi sensin. Bana sürekli kendini düşündürtüyorsun. Kalbim bile seni sevdiğimi söylüyor. Sen benim rüyalarımın erkeğisin ve bana yaşama sebebini verdin. Seni seviyorum

Seni sensiz nasıl yaşayacağımı bilmiyorum. İyi ya da kötü olduğunu bilmiyorum ama şimdi alışkanlık haline geldi. Sana karşı koyamam. Tek bildiğim, kafamı omzuna dayadığım zaman her türlü sorunu unutacağım. Seni seviyorum.

Aşk beni delirten güzel bir his. Evet senin için deliriyorum. Bu kadar sevgi dolu birine aşık olduğum için şanslıyım. Hayatımı tamamlayan sensin ve şimdi başka hiçbir şeye ihtiyacım yok. Sadece sonuna kadar benimle olmanı istiyorum. Seni seviyorum ve senin de beni sevmeni istiyorum.

Seninle gurur duyuyorum çünkü beni anlayacak ve beni bu şekilde sevecek başka hiç kimse yok. Bütün bunlarla seviyorum seni. Beni sıkı tut ve sarıl ve asla gitmeme izin verme. Sen şimdiye kadar tanıştığım en iyi insansın. Seni çok seviyorum.

Gözlerine baktığımda çok huzurlu oluyorum. Seninleyken her şey güzel görünüyor. Her koşulda seninle birlikte olacağıma ve hayatın iniş çıkışlarında sana destek olacağıma söz veriyorum. Seni seviyorum.

İlk tanıştığımızda senden hoşlanmıştım, ama sana aşık olacağımı hiç düşünmemiştim. Hayatım sensiz çok donuktu. Seninleyim, hayatım şimdi çok harika. Sana sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Seni çok seviyorum.

Benimle birlikte olmanı ve hayatımı sevgiyle doldurmanı seviyorum. Seni bu kadar çok seveceğimi hiç bilmiyordum. Sen benim hayatımın en güzel parçasısın. Benimle olduğunda, hiçbir şeyden korkmuyorum. Ve bana sarılınca, her şeyi unutuyorum. Yanımda olduğun için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum.

Birlikte olduğumuzda, hayat çok güzel ve sevimli görünüyor, çünkü sen hayallerim ve rüyalarımdaki kişisin. Sensiz hayat çok mat ve sıkıcı ve hiçbir şey güzel gözükmüyor. Sen olmadan hayatımda hiç sevinç, mutluluk ve sevgi yok. Sen benim her şeyimsin ve hayatımı seninle geçirmek istiyorum. Seni çok seviyorum.

Beni asla yalnız bırakmayacağına, yanımda kalacağına, sana ihtiyacım olduğunda yanımda olacağına söz ver. Sana çok ihtiyacım var. Bana kendimi çok özel hissettiriyorsun. Seni seviyorum

Her durumda sana ihtiyacım var. Mutlu olduğumda sana ihtiyacım var. Üzgün ​​olduğumda sana ihtiyacım var. Her şeyimi paylaşmana ihtiyacım var. Hayatımda sana hep ihtiyacım var çünkü ona sen anlam verdin.

Çok güçlü bir bağ ile bağlıyız ve bu bağ aşktır. Benimle olmaya devam ettiğin sürece hiçbir şey zor ve imkansız görünmüyor. Lütfen yaşamımın sonuna kadar benimle ol, lütfen sensiz, hayatımın hiç anlamı yok. Eğer yanımdaysan, her savaşı kazanabilirim. Hep benimle olmanı istiyorum. Seni kimseyle paylaşamam. Seni seviyorum.

Birçok hikaye var, ancak benim için, aşk hikayemiz en iyisidir ve hiçbir benzeri yok. Aşk bağımız çok güçlüdür ve dilerim daha güçlüleşir. Hayatımı seviyorum çünkü sen varsın. Gülüyoruz, gülümsüyoruz, üzülüyoruz, ağlıyoruz, kavga ediyoruz, ama aşkımız sonsuza dek aynı kalacak. Seni seviyorum

Hayatımı seninle paylaştığım için yaşamaya değiyor. Hayatımı çok heyecanlı ve anlamlı kıldın. Seni yalnızca sevgilim olarak değil, hayat arkadaşım olarak sonsuza dek istiyorum. Seni seviyorum

Seninle olduğumda her zaman kalbimde çok özel bir şeyler hissediyorum. Tek istediğim gün boyunca seninle birlikte olmak ve seni mutlu etmek için her şeyi yapmaktan hoşlanıyorum. Benim kız arkadaşım olur musun?

Kalbimi açma ve en derin hislerimi sana anlatma zamanı. Seni daha önce hiç kimseyi sevmediğim gibi sevdiğimi bilmeni isterim ve sevgilim olursan büyük bir onur duyacağımı bilmeni isterim.

Seni ilk gördüğüm andan itibaren kalbimi farklı bir şekilde yendiğini hissediyordum, çünkü sana tamamen aşık oldum. Kız arkadaşım olmak ister misin?

Birlikte geçirdiğimiz her anı seviyorum ve seni gülümserken görmek ve gözlerindeki ışıltıyı izlemekten hoşlanıyorum. Sana aşığım ve seninle bir ilişkimizin olmasını istiyorum.

Seninleyken her zaman, herkes önemini kaybediyor ve yalnızca kalbimin senin için attığını hissediyorum. Seni seviyorum ve bana erkek arkadaşın olabilme şansını vermeni istiyorum.

Sana şahsen söylemeyi denedim, ancak gerginim ve doğru kelimeleri bulmakta zorlanıyorum. Seni bütün kalbimle seviyorum ve kız arkadaşım olmayı kabul edersen mükemmel olur.

Gerçekten dostluğunun tadını çıkarıyorum ve seninle çok güzel anılarım var, ama son zamanlarda bizi arkadaşlığa götüren ince çizgiyi aştık. Acaba kız arkadaşın olur musun?

Birlikte olduğumuzda, insanlar güzel bir çift olduğumuzu düşünüyor ve ben onların kesinlikle haklı olduklarını düşünmeye başlıyorum. Bana sevgilin olmam için bir şans verirsen beni çok mutlu edersin.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.