Header Ads

Sevgiliye uzun özür mesajları

Aşk veya evlilik söz konusu olduğunda, içtenlikle yazılan özür mesajları genellikle geleneksel aşk mektuplarındaki tutkuları ve özellikleri içerecektir.  Sevgilinizi,  arkadaşınızı ya da eşinizi herhangi bir nedenden dolayı üzdüyseniz burada yer alan özür mesajlarından ilham alarak atmanız gereken adımı atabilir ve sevgilinizden etkili sözcüklerin yardımıyla özür dileyebilir, hatanızı telafi edebilirsiniz.

Sevgiliye uzun özür mesajları

Özür dilerim. Nereden başlayacağım konusunda açıkçası hiçbir fikrim yok.  Düşünebildiğim en zor ve en zor özür bu, çünkü sana çok korkunç davrandım.  Bu özür tipik bir "Yaptıklarım için özür dilerim" değil, daha derin bir özürdür.

Baştan başlayacağım;  Başta diğer erkeklerle konuşarak seni üzdüğüm için özür dilerim, Bundan dolayı hala acı içinde olduğunu biliyorum ve bana karşı nefret ve tiksinme hissediyorsun.  Anlıyorum, sesini duyabiliyorum ve halini anlayabiliyorum.  Bunun için üzgünüm çünkü sadece bir kez değil iki kez oldu.

Bilirim, kusurları, hataları ve daha fazlası ile herkesi seven büyük ve şefkatli bir kalbin var.  Üzgünüm, bunu kullandım, özür dilerim.

Bütün acılar, karışıklıklar, gözyaşları, öfke ve keşke olmasın dediğim her şey için özür dilerim.  Keşke her şeyi düzeltmek için bir sihirli değnek olsaydı.  Seni asla kaybetmek istemedim.

Ben sadece ilişkimize bu kadar zarar veren bir sürü şeyin yaptıklarım ve bencilliğim nedeniyle olduğunu anlıyorum.  Her zaman inkar ettim ama artık yapamıyorum.  Her şey için yaptıklarımın sorumluluğunu üstleniyorum.  Ben asla sana zarar vermek istemedim.  Benim niyetim bu değildi.  Sadece seni sevmek ve mutlu bir çift olmamızı istedim.

Bu noktaya geldiği için üzgünüm.  Umarım ilişkimizin ve dostluğumuzun benim için ne kadar önemli olduğunu görebilirsin, umarım her şeyi baştan düşünürsün.

Seni seviyorum, seni önemsiyorum.  Bir gün beni affedeceğini umuyorum.

Her şey için çok üzgünüm.  Seni seviyorum tatlım.

...

Canım yanıyor. Çok masumduk, sevgimiz çok güçlüydü, ayrılmamız asla mümkün değildi.  Kalbim sana aitti, ben senindim, birlikte güldük, eğlendik.  Yaptığımız her şey, birbirimize olan aşkın, tüm acı ve gönül yaraları dışındaydı.  Seni seviyordum ve sen de beni sevmiştin.  Mükemmel bir ilişkimiz vardı, çok mutlu olduk.

Yaptıklarımın seni bu kadar fazla incittiğini bilmiyordum.  O kadar çok kez özür diledim ki, özürlerim artık senin için hiçbir şey ifade etmiyor. Seni istediğin gibi mutlu edemediğim için özür dilerim.  Ama beni sevmeyi bıraktığın için mutsuzluğunun arttığı benim hatam değildi.  Bana kızdın, çünkü duygusal olarak aradıklarını sana veremedim.

Aradığın kişi olmak yerine umursamadığın kişi oldum, ancak beni sadece mutlu etmek için duygularınla ilgili yalan söyledin.

Beni seviyorsun ama aslında beni sevmediğin kadar benden nefret ediyorsun.

Mutluluğumuzu sürdürmek için çok uğraştım ama birisini sizi sevmeye zorlayamazsınız, bu yüzden seni sevmeyi bıraktım ama işe yaramadı, dayanamadım.  Kendimi aptal gibi hissettim çünkü yapabileceğimize inandım.  Duygularını benimkinden çok önemsedim ve acı çekmemin nedeni buydu.

Hayatındaki en büyük hatan olduğum için üzgünüm.

...

Özür mektubu. Bütün kalbimi ve ruhumu mektuba dökmeden önce, hayatımın aşkı olduğunu bilmeni istiyorum.

Sen olmadan, hayat asla aynı olmayacaktı.  Müziğin melodisi yok, yiyecek tadı yok ve kalbim hissizleşiyor. Artık burada kalmaya ve değişmeye geldim.  Ve buna değeceğini bilmeni isterim.

Bütün gece kalmaya, konuşmaya ve kalbini dinlemeye değer.  Kusurlarımı analiz ederek, kendimi daha iyi hale getirmeme değecek kadar değerlisin ve ilişkimi onarmak için hazırım.  Bütün dünyanın, sana tekrar yalan söylediğimi bilmesini istiyorum.  Kalbini kırdım, bazı şeyleri sakladım ve asla duygularını dikkate almadım ve bana kızgın olduğun için kızdım, çünkü sana yaptıklarımı kabul edemedim. Sorunlarımı kabul edemedim ve çok uzun süre onlardan kaçtım.

Gerçekten hak ettiğin özürü hiç dilemedim.  Ancak bu tamamen yanlıştı.

Bebeğim sen inanılmaz ve harika bir şey yapmışsın.  Ayrılmayı ve unutulmayı hak ettiğim halde bile yanımdan hiç ayrılmadın.

Ve bunun karşılığında ben ne yaptım?  Sana yalan söyledim, güveni kırdım ve hak ettiğin aşkı göstermedim.  Acı çekiyordun.  Kendini daha iyi hissetmeni sağlamak için orada bulunmadım ve kalbini onarmak yerine, yalnızca daha da kötüleştirdim.

Tüm dünyadan önce, değişeceğim konusunda seni bilgilendirmek istiyorum.  Artık yalan yok, sır yok.  Artık kırıcı sözler yok.  Seni çok seviyorum ve sana yaptıklarımdan ve aramızdaki her şeyden dolayı pişmanım. Hala umudum var. Beni affet.

...

Üzgünüm, seni seviyorum, çok aptalım.  Özür dilerim .... Gerçekten senden ayrılmak istemiyorum, Seninle konuşmadan, sana sarılıp, öpmeden gitmek istemiyorum ... Düşündüğümde gerçekten yanından hiç ayrılmak istemiyorum. Kalbimde derin bir acı hissediyorum, ne yapacağımı bilmiyorum ağlamayı denedim ama gözyaşı dökmekten gözlerim kurumuş durumda.

Yanlış yaptım biliyorum ve bu konuda kendimi çok aptal gibi hissediyorum ... Seni çok seviyorum ve her şeyi senin için yapacağım ve seni sevmeyi bırakacağını hiç düşünmüyorum. Çünkü sana aşık olduğum günden beri her geçen gün her sensiz bir hayat düşünemedim.

Üzgünüm, bazen her zaman olmasını beklediğin kişi olamam.  Kızgın olduğunda konuşacak kadar cesur davranmadığım için özür dilerim.  Söylediğin kelimeleri anlamadığım için özür dilerim, neden böyle olduğumu bilmiyorum.

Bunları sana sözlü olarak söyleyemediğim için özür dilerim, konuşma konusunda gerçekten iyi değilim ve hep takılıyorum.

Seni çok fazla seviyorum, özür dilerim, beni affedip kalbini geri verebilir misin? Seni bir daha ağlatmayacağıma söz veremem çünkü ben aptalım, aptalca şeyler yapıyorum.  Fakat yanından ayrılmamaya söz veriyorum.

Hayır diyorsan sorun değil, ancak hala arkadaş kalabiliriz ..

...

Aşkıma (şimdiye kadarki en büyük kavgamızın ardından). Bu sözleri dün geceki büyük kavgamızın ardından büyük bir üzüntü içinde yazıyorum.

Söylediğim kaba sözcükleri veya diğer söylediklerimi geri alamam.  Akıttığım gözyaşlarını ve ne kadar derin üzüntü içinde olduğumu anlatamam.

Bu gece annenle konuşana kadar sana ne kadar çok zarar verdiğimi bilmiyordum, aksi halde daha önce özür dileyebilirdim.

Tartışmamızın sana ne kadar zarar verdiğini duyduğumda kalbim çok kırıldı.  Lütfen seni incittiğim için beni affet.  Öfkeli olduğum için bazı şeyleri kasıtlı söyledim.

Seni çok seviyorum.  Seni incittiğimi ve ağladığını düşündüğümde kalbim parçalanıyor.  Seninle kavga etmeye dayanamam.

Açık bir şekilde konuşabilmek ve birbirimizin neler düşündüğünü anlamak benim için büyük önem taşıyordu.  Anlaşmazlığımızın stresinin ortasında bile, anlayışlı ve nazik olduğun için teşekkür ederim.

Bu özrü yazdığım kavgamızın sorumluluğunu üstlenmediğim anlamına gelmiyor.  İkimiz de tamamen farklı görüşlerimiz nedeniyle yarı  yarıya katkıda bulunduk.  Kaba kelimelerim ve öfkemden dolayı kontrolümü kaybettiğim için özür dilerim.

Dünden kalan acı ve izleri telafi edeceğime ve senin için daha iyi olabilmek için çok çalışacağıma söz veriyorum.  Bundan sonra sevgiyle ve saygı içinde davranacağıma söz veriyorum.

Beni affet, yaşadığımız bu kötü duruma rağmen beni sevmeye devam et.  Hâlâ beni sevdiğini biliyorum, ama ne kadar kaba olduğumu düşündüğümde korkuyorum çünkü bundan dolayı beni sevmeyi bırakmanı istemiyorum.

Biliyorsun ilişkimiz hala yeni sayılır ... Bir yıl oldu ama yine de birbirimizde karşı yeni hassasiyetler ve yeni güvensizlikler ortaya çıkıyor ve ikimiz de bazı konularda inatçıyız.  Birlikte olduğumuzu ve birbirimizi desteklememiz gerektiğini hatırlayalım.

Seni dünyadaki her şeyden çok seviyorum   Sizi kendi bencilliklerimden, gururumdan ve güvensizliklerimden çok seviyorum.

Bütün gece boyunca seni ne kadar çok sevdiğimi ve kavgamzdan dolayı pişman olduğumu yazabilirim.  Yarın akşam seni görmek ve sana sımsıkı sarılmak için sabırsızlanıyorum tatlım. Ben seninim.

...

Üzgünüm Her zaman ve sonsuza dek. Umarım bunu okursun. Umarım herkes bunu okur.  Çünkü bütün dünya acılarımın, ne kadar çok sevdiğimin ve ne kadar üzgün olduğumun farkında olmalı.  Ve seni ne kadar sevdiğimin.  Sana zarar verdiğim için yaptıklarımdan dolayı çok üzgünüm.  Seni kaybettim ve seni ne kadar çok sevdiğimin farkında olduğum için bunları her dakika ve her dakika tekrar tekrar düşünüyorum.

Şimdi bana daha önce söylediğin her şeyi duyuyorum.  Şimdi hayatımda kendim için değil de senin için bir şeyler yapıyorum. Artık hayatında değilim ve bir daha asla birlikte olamayacağız.  Kasıtlı olarak sana zarar vermek için herhangi bir şey yapmayı istememiştim ve eminim bunu biliyorsundur.  Asla sana ya da başkalarına zarar vermek istemiyorum. "Gerçekten seversen asla yalan söylemezsin, ihanet etmezsin veya sevdiğini hayal kırıklığına uğratmazsın" demiştin, hepsini şimdi çok daha iyi anlıyorum.  Şimdi bunları biliyorum ve haklıydın.  Sen her zaman haklıydın.

Çok üzgünüm, ayrıldığımızdan beri her gece seni düşünüyorum.  Her sabah uyanırken senin düşüncenle uyanıyorum.

Seninle ilgili her şeyi ve benim için yaptıklarını çok özledim.  Hayatım boyunca kendimi hiç bu kadar boşlukta hissetmemiştim. Seni buldum, ama aptallığım yüzünden kaybettim.

Şimdi bir daha asla hayatımda olmayacağını biliyorum. Dünyadaki tek ruh eşimi kaybettim ve o da sensin.

Belki gelecekte beni affedebilir ve sana gerçekte nasıl bir insan olduğumu göstermek için bir şans verirsin.

Seninle ilgili olan her şeyi her zaman düşünüyorum.  Bunu bildiğini biliyorum.

Umarım bir gün tekrar birlikte olabiliriz.  Seni ve sadece seni her zaman bekleyeceğim.  Seni seviyorum.  Daima ve sonsuza dek...

...

Seni üzdüğüm için özür dilerim <3. Bu mesajı yazıyorum çünkü gerçekten üzülüyorum, seni kırdığımı düşünerek gerçekten üzüyorum. Neden oldum acı için özür dilerim ve yaptıklarımdan dolayı çok pişmanım.  Sevdiğim tek kızı kaybettim.

Bebeğim şu an kendimi çok kötü hissediyorum, çünkü hayatını mahvettim ve şimdi düşünebildiğim tek şey kalbini kırdığım.

Üzgünüm demek yetmiyor biliyorum .. Ama ne söylemek istediğime bakmaksızın, her dakika aklımdan geçiyorsun ...

Seni düşünmek beni gülümsetiyor ve aşkımın gerçek olduğunu biliyorum, bu yüzden bu mesajı yazıyorum, nasıl hissettiğimi bilmeni istiyorum.

Gerçekten söylemek istediğim şu ki üzgünüm, böyle kırılmayı hak etmediğini çok iyi biliyorum. Bu yüzden yapmış olduğum her şey için çok üzgünüm, sana söylemek istediğim tek şey seni seviyorum ve özür dilerim tatlım.  :(

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.