Header Ads

Sevgiliye uzun doğum günü mesajları

Sevgilinize bu güzel gününde göndereceğiniz mesaj ya da mektuba neler yazacağınız konusunda zorluk çekiyorsanız bu sayfamızda yer verdiğimiz uzun doğum günü mesajları örneklerine göz atabilirsiniz.

Sevgiliye uzun doğum günü mesajları

Sevgilim, her zamanki gibi gece düşüncelerimde seninle uyurken bugün seni düşünerek güne başladım. Ama bugün çok güzel ve mutlu bir sabah, çünkü bugün senin doğum günün ve yapmak istediğim şey sana olan aşkımı göstermek ve benim için ne kadar önemli olduğunuzu bildirmektir.

Aşkım, bugün doğum günün, ama asıl hediye senin varlığındır, beni gerçekten mutlu ediyor ve hayatımı anlamlandırıyor.  Tek istediğim, bu mutluluğu seninle sonsuza kadar paylaşmak.  Tek istediğim hayatımın geri kalanını seninle barış, huzur ve sevgi içinde geçirmek.

Mektup yazmak konusunda kendimi çok başarılı hissetmiyorum ama sanırım hala çok önemli bazı şeyleri sana iletebilirim: Sana verebileceğim en iyi şey her zaman benim sonsuz aşkım.

Bundan sonra, her gün, ay, yıl ... her doğum gününde daima bana güven.  Seni sevdiğim için her zaman bana güven ve sana olan aşkımın sonsuza kadar süreceğini bil.

Bu mektubun başında söylediğim gibi, doğum günü senin ama hediye benimdir, çünkü kendimi dünyadaki en mutlu insan gibi hissediyorum, yeni yaşını kutladığımız bugün dünya daha güzel görünüyor.  Bir kez daha, her zaman bana güvenebileceğini ve seni her şeyden çok sevdiğimi bilmeni isterim.


...

Çok uzaktaki sevgiliye mutlu yaşlar.

Tatlım, doğum gününde bu kadar uzakta mı olman gerekirdi? Senden uzakta olmak çok zor. Ama bunun senin hatan olmadığını biliyorum, şu an bizi parçalayan mesafeyi bir gün aşacağız. Bilmeni isterim ki, döndüğünde seni açık kollar ve kalbimle bekliyor olacağım, çünkü seni çok seviyorum!

Doğum günün kutlu olsun!  Bu özel günde çok uzakta olduğun için çok üzgünüm, çünkü sana hep yakın olmak istiyorum.  Seni çok özledim, ama uzakta geçirdiğin bu günlerin çok fazla kazanç ve mutluluk getireceğini biliyorum.

Sana bu mektubu göndermemin başlıca nedeni, bu güzel günde seni sevdiğimi söylemektir.  Bu geçici ayrılığın acısına nasıl dayanacağımı biliyorum, çünkü sana güveniyorum, aşkıma, sevgine, sevgime güveniyorum!  Bu sevginin aramızdaki binlerce kilometreden daha büyük ve güçlü olduğunu biliyorum ve geri döndüğünde, bu yokluk döneminin nasıl telafi edileceğini bildiğimizden eminim.

Sevgilim, doğum gününde, hayatına olan gücünü ve inancını yenile;  Böylece tüm hedeflerine ulaşabilir, her alanda çok başarılı bir insan olursun ve sonsuza dek mutlu olursun.  Benim yanımda olmanı, beni hep sevmeni istiyorum, çünkü seni seviyorum! Harika bir doğum günü diliyorum.

...

Aşkım,

Bugün sana söyleyecek güzel ve yaratıcı bir şeyler bulmaya çalışırken saatler harcadım, mutluluk, başarı, memnuniyet, sevinç ve başarı anahtar kelimedir, ama mutlu bir gün dilemekten başka hiçbir şey doğru gelmedi.

Ve sana bugün ve her zaman mutluluklar dilerim, çünkü mutluluğun benim sevincimdir;  Çünkü başarın, kişisel ve mesleki hedeflerine ulaşabilmen için sevgiyi, şefkati ve huzuru vermeyi başardığımın iyi bir işaretidir.

Harika bir insansın ve ben senin yanındayım, her gün büyüdüğünü izlemekten çok mutluyum. Bu mektubu, sana ilan ettiğim aşkın bir onayı olarak almanı istiyorum.  Ruhunun gelecek yıllar boyunca umutla dolmasını istiyorum.  Gülümsemek için dünyadaki mutlulukları ve hiç üzülmemeni temenni ediyorum.

Ancak, en çok istediğim, gerçekten istediğim şey, en kısa sürede yanında olmaktır. Doğum günün kutlu olsun, aşkım.

...

Zaman geçiyor ve seni her dakika, saat, gün, ay ve yıl daha çok seviyorum!  Her geçen gün beni daha da büyülüyorsun.  Sanırım bana  büyü yaptın.

Sevgilim büyücüm, bu mektubu sana olan sevgimi tekrar tekrar söylemek ve harika bir gün için dileklerimi iletmek için yazıyorum ve senin için hissettiğim aşkın sonsuz ve derin olduğunu söylemek istiyorum!

Sana doğum günüm için ne hediye alacağımı bilmiyorum, sadece hayallerin tümünün gerçek olmasını isterim.  Seni her dakika düşünüyorum, hiç aklımdan çıkmıyorsun.

Sana mutluklarla dolu bir yaşam diliyorum. Ve bu yaşamında hep senin yanında olmak istiyorum. Seni sonsuza kadar seveceğim.

...

Hayatımın aşkı, bugün doğum günün ve bu yüzden de senin için neler hissettiğimi gösteren bu küçük notu yazdım.  Sen benim öteki yarımsın ve günlerimi neşe ve mutlulukla dolduruyorsun. Paylaştığım her an, sana olan sevgim giderek büyüyor. Yanımda olduğun ve seninle yeni bir yaşam yılını kutlayabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.

İlk tanıştığımız zamanı hatırlıyorum, beni çok etkiledin ve sonrasında her karşılaştığımızda ikimizin arasında güçlü bir duygu olduğunu hissediyordum. Karşılaştığımızda ve konuştuğumuzda ikimizin arasında mutluluk akıyordu.

Sevgilim olduğun için mutluyum, bana gerçek aşkı gösterdin ve hayatımda çok güzel şeyler öğrettin.  Doğum gününde sana mutluluklar diliyorum ve bütün kalbimi sana veriyorum. Seni her gün mutlu etmeye çalışacağım.

...

Sana ilk kez bir mektup yazıyorum, bugün doğum günün olduğu için bunu yapmak için en iyi zaman olduğunu düşünüyorum.  Tanıştığımız ilk günü hatırlıyorum, hayatımızda yaşanacak en mutlu zamanların başlangıcıydı ve bu asla bitmek bilmedi.

Aşkımızla ilgili her şeyi yapmaya istekli olduğunu ve gerçek mutluluğun ellerimizde olduğunu bana gösterdin.

Gerçekten seni çok seviyorum ve sonsuza dek mutlu olmak için kalbimi tamamen sana vermeye hazırım. Hayatımsın ve bu dünyada en sevdiğim kişi sensin.

Doğum günün kutlu olsun.  Bugün pastandaki mumları üflerken bir araya gelip çok mutlu olmamızı dileyen çok sayıda dilek dile.

...

Sevgilim,

Sana mutlu bir doğum günü diliyorum!  Yanında olduğum halde, bu mektubu seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek için yazıyorum ve hayatımda sana sonsuza kadar ihtiyacım var.  Doğum günü hayatının en özel günü ve sana bu mektubu yazarak daha güzel olmasını istedim.

Sen benim hayatımsın ve hayatımdaki her gün benimle birlikte olmanı istiyorum. En iyi dileklerimle bütün hayallerinin gerçek olmasını dilerim.  Hayallerini yaşamana yardımcı olabileceğimi umuyorum.  Seni seviyorum ve hep mutlu olmanı istiyorum.

...

Kız arkadaşı için bir doğum günü mektubu

Mutlu Yıllar güzellik!

Bu özel günü seninle kutladığım için çok mutluyum.  Ve seni tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.  Sen inanılmaz bir kızsın ve seni hiç düşünemediğin kadar seviyorum.  Seni mutlu görmeyi, gülümsediğini görmeyi çok istiyorum ve sonsuza kadar seni mutlu etmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Umarım bu yıl senin için çok iyi geçer.  Bunun olması için elimden gelen her şeyi yapacağım.  Benim için çok önemlisın, günlerime neşe ve sevinç getiren kişi sensin.

Seni sevdiğimi ve sadece bugün değil, her gün sevgimi sana vereceğimi bilmeni isterim. Sana olan sevgim koşulsuz, sınırsızdır hayatımın tüm günlerini sana vermek istiyorum.

1 yorum:

  1. dunyadakı en ıy sey asık olmak ve bunu kımse bu duyguyu hıssetmeden anlamaz

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.