Header Ads

Sevgiliye iyi geceler mesajları

Kadınlar ne ister?  Parlayan zırhında şövalye olabilen tatlı bir adam.  Romantik gibi görünse de, geceleri yatmadan önce sevdiği kadının yüzüne bir gülümseme kondurmak seven her erkek için bir zorunluluktur. Birlikte yaşamıyorsanız ya da sevgilinizin yanında değilseniz, uyumadan önce ona gönderebileceğiniz romantik kısa iyi geceler mesajları var.  Aşağıdaki sevimli iyi geceler SMS'lerinin listesinden bir mesaj seçip göndererek sevdiğinizin yüzüne büyük bir gülümseme getirebilirsiniz.

Sevgiliye iyi geceler mesajları (kısa mesajlar)

Uyandığımda aklıma gelen ilk şey sensin ve uyurken düşündüğüm son şeysin.  Kısaca, seni düşünmeyi bırakamıyorum.  İyi geceler aşkım.

Sabah güneşini görene kadar dakikaları sayıyorum, çünkü seni tekrar göreceğim günün başladığına işaret ediyor.  İyi geceler aşkım. 

Yatakta yatarken, gözlerimi kapatıyorum, böylece senden uzaktayken bir dakika bile sensiz kalmıyorum ... Seni hayal ediyorum. İyi geceler sevgilim.

Uyumak üzereydim ama bir şeylerin eksik olduğunu hissettiğim için yapamadım.  Bu yüzden kalktım ve sana iyi geceler demek için telefonumu aldım.  Tatlı rüyalar sevgilim.

Yıldızlar gökyüzünde parlıyorlar ancak senin o güzel gözlerine kıyasla hiçbir şey değiller. İyi geceler tatlım.

Rüyalarımda seninle buluşmak için sabırsızlanıyorum.  Bu yüzden artık onu ertelemeyeceğim.  İyi geceler sevgilim. 

Sana iyi geceler demeden yatabilir miyim?  Bütün gece yanımda olduğunu hayal edeceğim. İyi geceler aşkım.

Umarım gece boyunca huzur içinde uyursun.  Kalbim senin adını tekrarlarken, seni hayal ediyor olacağım. İyi geceler sevgilim.


Uyuyakalıp öpücüğünle uyanmak istiyorum;  Bu gece, yarın ve sonraki her gün. İyi uykular.

Ben yatağımdayım, sen de öyle.  Birimiz açıkça yanlış yerdeyiz. 

Hayatımın bir başka günü sona ermek üzereyken üzülmüyorum ya da endişelenmiyorum çünkü sonunda seninle olacağımızı biliyorum. Sevgilim, dünyadaki tüm mutluluğu hak ediyorsun.  İyi geceler ve tatlı rüyalar.

Tatlı rüyalar gör, aşkım. Rüyaların en tatlısı ikimizin buluştuğu rüyalardın. Gerçeğe dönüşecekleri günü sabırsızlıkla bekliyorum. İyi uykular birtanem.

Sen rahat yatağında yatarken, yatağına oturup o mükemmel yüzüne bakmak isterdim, bu da tüm dünyaların benim olduğu anlamına geliyor.  İyi geceler tatlı rüyalar aşkım.

Sen şimdiye kadar hayal ettiğim her şeyin gerçeğe dönüşmüş biçimisin.  Gerçek olan ebedi aşkımsın.  İyi geceler meleğim. 

Mutluluğumun umudumun ötesindesin.  En derin hayallerimde bile hayatımın bu kadar renkli olacağını hayal edemiyordum.  İyi geceler tatlım, tatlı rüyalar.

Umarım yarının güneşi senin için yeni fırsatlar ve mutluluklar getirir. İyi geceler balım.

Seni hayatımdan çok seviyorum.  Seni özlemek açıklayamadığım bir şey.  Bıçak gibi acıtıyor. İyi uykular.

Gecenin sonunda buradayım ve hiçbir şey seni düşünmemi engelleyemez.  Umarım hayallerin sana mutluluk getirir ve düşüncelerim seni sevindirir. Seni seviyorum. İyi geceler birtanem.

Sensiz yatağım soğuk ve yalnız.  Seni seviyorum.

Her gece senden sonra uyuyorum, bu yüzden ancak sabah göreceğin iyi geceler mesajı gönderebiliyorum.  Seni seviyorum kraliçem.

Her zaman iyi geceler dileyen tek kişi olmak isterim, böylece başını yastığa koyduğunda beni hayal edersin. İyi uykular.

Gerçekten neyi sevdiğimi biliyor musun?  Seni! Tatlı rüyalar sevdiğim.

İyi geceler aşkım.  Bugün şimdiye kadar sahip olduğum en güzel gündü ve yarın sevginden dolayı daha da iyi olacak.  

Kollarım sensiz boş ve soğuk.  Sanırım artık uyumanın ve benimle birlikte olduğunu hayal etmenin zamanı geldi.  İyi geceler aşkım.

Gökyüzündeki yıldızlar bana baktığında parlayan gözlerine kıyasla hiçbir şey değildir.  Çoğu erkek, gece yıldızlara bakmayı seviyor, ancak benim tek istediğim gözlerine bakıp sana ne kadar çok sevdiğimi söylemek.

Hey.  Geç olduğunu biliyorum, ama seni düşünmeyi bırakamıyorum.  Umarım sen de geceni beni hayal ederek geçiriyorsundur.  Seni seviyorum.  İyi geceler.

Sen dünyamın ışığısın.  Uyandığımda yüzümün üstünde duran güneş sensin.  Yattığımda, gölgelerin arasından parlayan ayın ışığı sensin.  Seni seviyorum.

İyi geceler!  İyi uykular.  Yanında olmayabilirim, ama her zaman kalbimde olduğunu biliyorum.

Sabah uyanamayacağımı düşündüğümden geceleri yatmaktan nefret ederdim.  Şimdi, geceleri kucaklıyorum çünkü sen hep rüyalarımdasın.  İyi geceler, tatlı kadın.

Soğuk olabilir ve karanlık olabilir, ancak gözlerini kapattığında ve ben de benimkini kapattığımda hayallerimizde buluşacağız ve birbirimize sımsıkı sarılacağız.

Her gece mutlu ve üzgün bir şekilde yatıyorum.  Seninle birlikte olduğum için çok mutluyum ve sen benim hayatımdasın, ama çok uzakta olduğun için üzgünüm.

Seni hayal etmeden uykuya dalamam çünkü hep aklımdasın. 

Ben yarı uykudayım, ancak günümü mükemmel kıldığınızı söylemek için sana bu mesajı gönderme gücünü buldum.  İyi uykular.  Seni seviyorum.

Umarım sana iyi geceler dilemek için çok geç değildir, seni bu dünyadaki her şeyden çok seviyorum.

Yatak odamda resmine bakıp gülümseyerek ve benim olduğunu ve benim de senin olduğunu düşünerek oturuyorum.  Gece birbirimize sahip olduğumuz sürece her zaman mükemmel olacak.

Bunu hissettin mi?  Dünya bir dakika durdu çünkü seni düşünüyordum.  İyi geceler güzellik.

İyi geceler aşkım.  Sevgimize sarılmış güzel bir günü bir arada geçirebildiğimiz için çok mutluyum.

Yıldızlar parlıyor ve rüzgar esiyor.  Her şey hala yeryüzünün meleğinin başını yastığa koymasını ve gözlerini kapatmasını beklemeye devam ediyor.  İyi geceler!

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.