Header Ads

Sevgiliye iyi akşamlar mesajları

Bir tatlı iyi akşamlar mesajı veya romantik bir not akşamınıza güzel bir dokunuş katabilir.  İster bir mesajla, ister Facebook'ta bir yazı ile, arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ve özel biriyle güneşin güzel tonlarını kutlayın.  İlham verici sözlere ve mesajlara yer verilen bu yazı, hayatta mutlulukları nasıl üreteceğiniz konusunda size fikir verecektir.  Bir iyi akşamlar dileği ile akşamları güzel hale getirmek sizin elinizde.

Sevgiliye iyi akşamlar mesajları

Akşamları günün acı endişelerini unutmanı ve gecenin tatlı rüyalarına hazırlanman dilerim.  İyi akşamlar.

Akşam kahvesine şeker eklemene gerek yok, çünkü benim gibi tatlı bir kişi tarafından düşünülüyorsun.  İyi akşamlar. 

Güneş doğup yükselir.  Yıldızlar görünür ve kaybolur.  Bulutlar toplanır ve sonra daha da dağılır ... hiçbir şey doğanın döngüsünü engelleyemez, tıpkı hiçbir şeyin aşkımızı engelleyemediği gibi.  İyi akşamlar.

Sen hayatımın mutluluğunda asla gün batımının olmamasının sebebisin.  İyi akşamlar. Umarım aşkımız daima bu günbatımı kadar güzel ve nefes kesici kalır.  İyi akşamlar.

Sabah ve öğleden sonraları seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek bana yetmiyor.  İyi akşamlar ... 

Sabahları günün en önemli kısmı olabilir.  Öğleden sonraları günün en heyecanlı kısmı olabilir.  Geceleri günün en can alıcı kısmı olabilir.  Ancak akşamları kesinlikle günün en romantik bölümüdür.  İyi akşamlar.

İyi akşamlar çok küçük bir dilek ... Sana harika bir hayat dilerim.

Günüm ne kadar kötü olursa olsun, seni düşünmek herşeyi bana unutturur.  İyi akşamlar, hayatımın güneşi.

Derin nefes al, zihnini boşalt ve sadece güzel akşam güneşine bak ... seni ne kadar çok sevdiğimi hatırla.  İyi akşamlar. 

Seni dünyadaki her şeyden çok seviyorum.  Doğru hayat hiç kolay değil, ama birlikte tüm engelleri aşıyoruz.  Nerede olursan ol ben hep yanında olacağım.  İyi akşamlar.

Karanlıkta hayatımı aydınlatan bir yıldız gibisin;  Sahip olduğun gülümseme ve dokunuşun tüm yaralarımı iyileştiriyor;  Sen benim hayatımın aşkısın ve söz veriyorum gitmene asla izin vermedim.  İyi akşamlar ve seni seviyorum. 

Hayatımın geri kalanını ellerinden tutarak geçirmek istiyorum.  Aşk bizi birbirimize yaklaştırıyor ve ben hayatımın sonuna kadar seni seveceğim;  Bakışın bana huzur veriyor ve gülümsemen her şeyin yolunda olduğunu hissediyor.  Seni bugün ve her zaman seviyorum.

Dünyadaki en değerli yer kalbindedir beni orada tut ve gitmeme izin verme.  Seni seviyorum ve sensiz hayat benim için hiçbir şey ifade etmiyor.  İyi akşamlar. 

İçindeki tüm renkler eklendikçe hayatımın tuvali mükemmelleşiyor;  Gülümseme, sevinç, mutluluk ve yaşam sevgisi.  Hayatımı paylaşmak için her zaman kalbinde olmak istiyorum.  İyi akşamlar diliyorum.

Hayat seninle kolay ve üzüntülerimi gülümsemelere dönüştürmek için desteğine ihtiyacım var.  Sadece sen olumsuzlukları uzaklaştırabilir ve hayatımı güzelleştirebilirsin.  İyi akşamlar.

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.