Header Ads

Sevgiliye günaydın mesajları

Güne başladığınızda, sevgilinize sevimli ve romantik bir mesaj gönderirseniz, hayallerdeki sevgili olabilirsiniz.  Biraz sevimsiz ve komik gelebilir ama gerçekten çok çaba harcamanıza gerek yok.  İlişkinizi düşünün ve ona söyleyecek içinizden gelen güzel sözleri bulun.  Bu güzel sözleri not edin ve sms, Facebook, Twitter, whatsapp ya da istediğiniz herhangi bir şekilde gönderin. Bu sayfamızda yer verdiğimiz sevgiliye en güzel günaydın mesajları güne başlarken güzel sözler yazmanıza yardımcı olacaktır.

Sevgiliye günaydın mesajları

Sen damarlarımdaki nabızsın, beni tüm acılarımdan kurtaran panzehirsin.  Kalbimin ritmi sensin, sensiz hayatım yarım kalırdı.  Günaydın.

Güneşin yükselip yükselmediği umurumda değil, sabahlarım ancak seni çok sevdiğimi söyledikten sonra başlıyor.  Günaydın sevgilim. 

Hayatın iniş ve çıkışlarına bakılmaksızın, dertlerimi silip süpüren güneş sensin.

Bugün Facebook ve Twitter olmadan yaşayacağıma söz veriyorum, eğer bütün gün beni öpmek ve kendimi daha iyi hissetmek için söz veriyorsan.  Günaydın.

Geceyi hayalini kurarak geçirdim ve günümü sana sarılarak geçirmek istiyorum. Günaydın sevgilim.

İhtiyacım olan tek ilham gülümsemendir.  İhtiyacım olan tek motivasyon sesindir.  İhtiyacım olan tek mutluluk sendedir.  Günaydın. 

Sabahları seni düşünmek bir saniyemi alır, ancak yüzümdeki gülümseme gün boyunca sürer.  Günaydın sevgilim.

Uyanmaktan nefret ediyorum, çünkü geceleri rüyamda seni görüyorum.  Günaydın aşkım.

Her gece seni hayal etmekten usandım, yanımda olmanı istiyorum, güzel yüzüne bakabilmeyi çok istiyorum.  Her sabah uyanmaktan ve mesaj göndermekten bıktım, sabahları sana sarılıp geçirmek istiyorum.  Seni özledim, günaydın aşkım.

Mutluluk, sorun, başarı, hayal kırıklığı ya da başarısızlık, Gün boyunca neler yaşanacağını bilmiyorum, ama kollarımda olduğu sürece her şeyin yoluna gireceğini biliyorum.  Günaydın. 

Her gün uyandığımda beni üzen tüm sebepleri unutmam için beni mutlu eden bir sebebe ihtiyacım var SANA.  Günaydın.

Ne zamandan beri beraber olduğumuzu bilmiyorum, çünkü bu hiç önemli değil.  Bildiğim şey ve gerçekten önemli olan şey, asla ayrılamayacağımızdır.  Günaydın.

Soğuk sabah esintisi bana seni hatırlatıyor, cildimde hissettiğim karmakarışık bir his, içime sevinç dalgalarını getiriyor.  Günaydın.

Her gece uykuya dalıyorum, gündüzleri sana sarılmanın nasıl bir şey olduğunu düşlerken gece gündüz seni hayal etmenin nasıl bir şey olduğunu hayal ederek her günü geçiyorum.  Günaydın. 


Sabah veya öğleden sonra, akşam veya gece, seni her zaman tüm kalbimle seveceğim.  Günaydın.

Sıcacık kahvemi yudumlarken, güzel puslu bir sabah evimin penceresinin dışarıya bakıyorum ve düşünebildiğim tek şey SENSİN.  Günaydın sevgilim. 

Kalbinde yer alacak tek kişi olmak istiyorum, çünkü şimdi ve sonsuza dek benim kalbimdeki tek kızsın.  Seni seviyorum, günaydın.

Alarmlar istedikleri kadar yüksek sesle çalabilir, sesini duymazsam günlerim başlamaz.  Günaydın bebeğim. 

Eğer burada olsaydın, parmaklarımı saçlarına geçirirdim, gözlerine bakarak sana ömür boyu hatırlayacağın bir öpücük verirdim.  Günaydın.

Her gün bana kelimelerin asla ifade edemeyeceği bir şeyi hissettiriyorsun.  Günaydın. 

Hayatımın pastasındaki kiraza günaydınlar.

Sana asla zarar vermeyeceğim.  Sana asla yalan söylemeyeceğim.  Seni her zaman destekleyeceğim.  Sonsuza kadar sana bakacağım.  Asla ağlamana izin vermeyeceğim.  Ölene kadar birlikte olacağız.  Seni seviyorum ... Günaydın.

Her sabah hayatımın en büyük gerçeğiyle uyanıyorum, sana olan sevgim.  Günaydın.

Hava durumu, fırtınanın kopacağını söyledi.  Seninle birlikte yağmur altında yürümek, ardından da pencerenin dışına bakarken kahveleri yudumlamak, geleceğimizi birlikte hayal etmek için sabırsızlanıyorum.  Günaydın. 

Odamdaki perdeleri açmadan önce sana mesaj yazmamın bir nedeni var, çünkü sen benim güneşimsin.  Günaydın bebeğim

Romantik günaydın mesajları

Yeni uyandım ve zaten aklımdaydın.

Seni sabahları, öğlenleri, birlikte olduğumuz saatlerimizde ve ayrıldığımız saatlerde  seviyorum. 

Günaydın bebeğim.  Çok keyifli bir gün geçir. Seni seviyorum.

Günaydın .... Sadece seni ne kadar önemsediğimi bilmeni isterim.  Sen hep benim düşüncelerimdesin.

Sana aşık olmak her sabah kalkmaya değer ... Günaydın Sevgilim!

Merhaba benim güzel sevgilim, Günaydın ve her zaman olduğu gibi seni düşünüyorum.

Kelimeler ne kadar özel olduğunu söylemek için yeterli değil.  Seni seviyorum.  Günaydın bebeğim.

Bu sabah mesajı basitçe "Günaydın" anlamına gelmiyor.  Aksine, sessiz sevgi dolu bir mesajla geliyor: "Uyandığımda seni düşünüyorum."

Haftanın hangi günü olduğu önemli değildir.  Birlikte olduğumuz sürece her zaman güzel bir gün olacak.

Pencerenin dışına bak, güneş yükseliyor, çiçekler senin için gülüyor, kuşlar sana şarkılar söylüyor, çünkü dün gece sana iyi günler dilemelerini istedim onlardan!

Yüzünde sevimli bir esneme, elinde bir fincan kahve var.  Geride kalan tek şey benden gelen günaydın mesajı.  Harika vakit geçir!

Bugün gün ne getirirse getirsin seni sevdiğimi ve bana ihtiyacın olursa burada olduğumu unutma.

Kalktığımda yağmur yağıyordu ama seni düşündüm ve güneş çıktı sandım. Sen benim için harika bir gün geçirmenin sırrısın.

Sen benim dünyamın ışığısın. Kalbimdeki müzik ve günümün ilk düşüncesi. Günaydın canım.

Gülümse!  Çünkü az önce seni seven birinden kısa bir mesaj aldın.  Günaydın!

Hayat bir kitap gibidir.  Her gün yeni bir sayfa gibi. Yazdığım ilk kelimeler günaydın aşkım.

En güzel sevgiliye günaydın mesajları

Aşkım, kalbindeki tek kişi olmak istiyorum, çünkü kalbimde yalnızca  sen varsın, şimdi ve sonsuza dek. Seni çok seviyorum, her gece kollarında uyumak ve sarılarak uyanmak istiyorum.  Günaydın aşkım!

Her sabah seni düşünmem yalnızca bir saniye sürer, ancak yüzüme getirdiğin rahatlatıcı gülümseme gün boyunca sürer.  Gülüşün benim ilham kaynağımdır.  Sesin benim motivasyonum.  Aşkın benim mutluluğumdur.  Seni seviyorum canım.  Günaydın. 

Güneşin her yükselişini seviyorum çünkü her sabah, rüyalarımın kadını ile geçirmek için başka bir günün başladığının bir hatırlatmasıdır.  Günaydın kalbimin sultanı!

Dün gece bir gülümsemeyle uyudum, çünkü rüyalarıma geleceğini biliyordum ... .. Ama bu sabah bir gülümsemeyle uyandım, çünkü sen bir rüya değildin.  Günaydın hayatım.

Her yeni gündoğumu seni daha çok sevmem için bana yeni bir şans verir!  Günaydın Sevgilim. Güzel ve stressiz bir gün geçirmeni dilerim!

Aşkım, kalbim, sevincim, benim herşeyim, seninle tanışıp aşık olana kadar sabahlar benim için asla özel değildi. Şimdi sana sevgi dolu güzel bir günaydın mesajı göndermek benim için en iyi anlardan biri. 

Günaydın bebeğim.  Sadece sana sahip olduğumuz aşkın en parlak güneş kadar güçlü olduğunu ve her zaman aynı şekilde parlayacağını bilmeni isterim.  

Bütün gecelerim ve günlerim sevginle doludur. Sana en güzel sabahlar diliyorum ve hayatımdaki o özel ve harika kadın olduğun için teşekkür ediyorum. 

Her gece gözlerimi kapattığım zaman tek gördüğüm sensin.  Sen benim rüyalarımın yıldızısın.  Düşüncen bile güzel sabahımı aydınlatıyor.  Günaydın sabah güneşim!

Tekrar aşık olacağımı hiç düşünmemiştim.  Seninle tanıştığıma çok sevindim, şimdi hayatım tamamlandı.  Günaydın tatlım ve sana güzel bir gün diliyorum. 

Sevgilim, umarım bugün harika bir gün geçirirsin, umarım gökyüzü gözleriniz kadar mavi ve güneş gülümsemelerin kadar parlak olur!

Sana aklımda olduğunu bildirmek istiyorum ve umarım harika gün geçirirsin, sözlerimi hatırla: "Günün harika değilse ben de istemiyorum!" 

Harika gülümsemeni, güzel gözlerinizi görmek ve sesini duymak için sabah yanında uyanmayı seviyorum: "günaydın aşkım".

Kalbime şarkı söyletiyor ve hayatımı güneş gibi aydınlatıyorsun.  Her sabah seni düşünüyorum ve seni çok özlüyorum.  Günaydın sevgilim. 

Ayağa kalk, güzel bir sabah, harika bir gün geçir ve bütün gün boyunca sürekli  gülümse. Günaydın birtanem.

Sabah kalktığımda kendimi çok iyi hissettim çünkü beni önemseyen kişiden bir mesaj aldım. Teşekkür ederim güzel bir gün geçir tatlım. 

Rüzgarın hafif bir esintisi gibi ilk güneş ışınlarıyla sana geliyorum, Ne kadar özlediğimi ve sevdiğimi anlatmak için aşkım.

Sana aşık olmak güzel, her sabah uyanmaya değer ... 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.