Header Ads

Platonik aşk sözleri

Platonik aşk genellikle mutluluk ve umut kaynağı olabileceği için kişiye çok şey ifade eder. Bu tür bir sevgiyi yaşıyorsanız, bu sayfamızda sunduğumuz platonik aşk sözleri ve mesajlardan herhangi birini paylaşarak duygularınızı gösterebilirsiniz.

Platonik aşk sözleri

Fotoğraflarına bakıyorum, sana şiirler yazıyorum ve şarkıları sana adıyorum, ancak bunu bilmiyorsun, çünkü sadece hayallerimdesin.

Aklımda her şey mümkün, ama gerçekte böyle değil. Seni çok seviyorum ama sanırım varlığımı asla anlayamayacaksın.

Sevmenin pek çok yolu var ve ben sessizlik içinde seni sevmeye karar verdim, çünkü sevdamın sonsuza dek sürmesi için en iyi yol budur.

Seni gece gündüz aklında herkesten daha çok seveni, tutkulu aşk mektubunu sana kimin gönderdiğini asla bilemezsin. Asla bilmeyeceksin çünkü adım daima gizli kalacak.

En karanlık zamanlarda yanındaydım ve sen benimsin ... Seni özlüyorum, seni her zaman özleyeceğim.


Bilemezsin. Seni nasıl sevdiğimi bilemezsin. Neler hissettiğimi bilemezsin. Sana bir kereliğine bile sarılmak için dünyaları verirdim. Ama seni gördüğümde yanından sessizce geçip gidiyorum. İşte bu tür zamanlarda neler hissettiğimi bilemezsin. kalbimin nasıl sıkıştığını anlatamam. Ela gözlerine bakıp hayallere dalmak varken neden onların hasretindeyim. Ellerinden tutup gökyüzünü seyretmek varken neden ellerin bu kadar uzak bana... Gülüşünden öpüyorum sevdiğim ve bana bakmayan gözlerinden...

Sana seni sevdiğimi söylemek istedim, ama korktum, seni kaybetmekten korktum. Sonra düşündüm ki, dost kalsak da olur, yeter ki hep yanımda ol.

Seni o kadar çok seveceğim ki, bensiz günlerini yok sayacaksın. Seni sevdiğimi söylemeyeceğim gözlerime bakıp sen anlayacaksın.

Ve ben her gece yıldızlara seni sevdiğimi söyleyeceğim. Ama sana asla...

Kalabalık bir yerde, sadece seni görüyorum. Gürültülü bir odada, sadece sesini duyuyorum. Herkes bana sarıldığında, benim sarılmak istediğim tek kişi sensin.

Bilmeyeceksin uykusuzluğumu. Yalnızlığın içinde kaybolmuşken. Seni sevdiğimi bilmeyeceksin. Kaç gece sabahladığımı. Bilmeyeceksin kaç gece ağladığımı.

Sana olan aşkım mümkün olan ya da olmayan her türlü çılgınlığı yaptırabilir bana.

Bilmeyeceksin hiç seni sevdiğimi belki sen de beni seviyorsun ya da ben öyle olmasını istediğim için bana seviyorsun gibi geliyor. Göz göze geldiğimiz zamanlarda bana sanki hem aşkla hem nefretle bakıyorsun bilmiyorum.

Ne kadar sevdiğimi bilseydin, beni sevmediğine utanırdın. Gel gör ki sen seni sevdiğimi hiç bilmeyeceksin, beni de sevmeyeceksin.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.