Header Ads

Pişmanlık sözleri

En etkili pişmanlık sözleri bu sayfamızda sizler için birarada yer alıyor.

Pişmanlık sözleri

Gözyaşları teselli olsaydı denizleri hediye ederdim sana, beni affetmen için. Gerçekten çok pişmanım. Beni affet.

Yaptığım hatadan dolayı karşına çıkacak yüzüm kalmadı. Lütfen bu mesajla gelen sevgimi kabul et ve beni affet. Çok pişmanım.

Bir tebessümün için dünyayı karşıma almaya razıyım. Yeter ki güzel yüzün hep gülsün bana. Hatamı telafi etmem için ne istersen yapabilirim.

Hatalı davranışım için beni affetmeni rica ediyorum; Kötü haberi yeni aldığımda çok kızdım. Öfkemle nasıl baş edileceğimi bilmiyordum. O günü düşünmeyi bırakıp, seni ne kadar üzdüğümü hatırlamaktan kendimi alamıyorum. Bu durumun sorumlusu sen değilsin, gerçekten çok üzgünüm. Üzgün ​​olduğumu söylemek için kendimi nasıl doğru ifade edebileceğimi bilmiyorum, yemin ederim ki bir daha asla tekrarlanmayacak.

Sana ne kadar değer verdiğimi anlatamam, sevgine, tavsiyene ihtiyacım var. Gerçekten özür dilerim. İstersen, bu durumu bitirmek için önünde diz çökerim. Keşke aşk ve barış dolu bir ilişki kurabilseydik. Seni bütün kalbimle seviyorum.

Sevgilim, yaptıklarım için çok üzgünüm, lütfen beni affedebilir misin? Yanımdaydın, her konuda bana destek oldun, sana ihtiyacım var! Beni tamamlıyorsun!. Hayatım, senden beni affetmeni ve hatalarımı düzeltme şansı vermeni istiyorum, bu durumu düzeltmek için ne istersen yapmaya hazırım. 


Lütfen lütfen sana değiştiğimi göstermeme izin ver, yaptığım şey için çok üzgünüm, özür dilerim ve seninle kalmak için yalvarıyorum. İlişkimize yeniden başlayalım. Özür dilerim, lütfen, bir daha asla olmayacağını garanti ediyorum. Beni affetmen için istediğin her şeyi yapmaya hazırım.

Bir kez daha beni affetmen için sana yalvarıyorum, hata yaptım, uyarılarını ve iyi tavsiyelerini görmezden geldim, yanlış yol seçtim ve söylediklerine inanmadım. Her gün seni incittiğimi düşünerek uyanmak üzücü. Beni şimdi affetmiyorsan anlarım, fakat sana söz veriyorum, affedilmek için gerekirse gökyüzünü ve yeryüzünü yerinden oynatırım.

Aşkım, bilirsin benim için çok önemlisin ... Seni tüm ruhumla seviyorum, kalbinin sahibi olmama izin ver, sen olmadan kendimi çok üzgün ve yalnız hissediyorum, yaşamak istemiyorum. Olanlardan pişmanım, lütfen beni bağışla.

Tatlım, aramızdaki karışıklıktan dolayı affet, sen sonsuza dek seveceğim tek kişisin, seni seviyorum, seni yaralayabilecek herşeyden dolayı pişmanım.

Lütfen bana bir fırsat daha ver, hayat sen olmadan aynı değil, olan biten her şey için gerçekten üzgünüm, seni sonuna kadar seviyorum ve biliyorsun, lütfen, rica ediyorum, bana dön, sana ihtiyacım var.

Tek sevdiğim kişi sensin, beni affetmeni rica ediyorum, çünkü pişmanım, aşkım, seni seviyorum ve hiç kimseyi sevemeyeceğim kadar seviyorum, lütfen, bana ver bir şans daha ver.

Bebeğim şu an kendimi çok kötü hissediyorum, çünkü dünyanı parçaladım ve şimdi düşünebildiğim tek şey kalbini kırdığım.

Yapmış olduğum her şey için çok üzgünüm, sana söylemek istediğim tek şey seni seviyorum ve özür dilerim tatlım. :(

Bir dahaki sefere bir şey söylemeden önce düşüneceğime söz veriyorum. Dün sana söylediğim şeylerden dolayı pişman olduğumu biliyorsun, değil mi? Hayatımda sana ihtiyacım var, dün gece için çok üzgünüm.

Şu anda kızgın olduğunu biliyorum. Ancak, yaşananlar üzerinde düşünmeye biraz zaman ayırdığında, yaşadığımız iyi vakitleri, paylaştığımız mutlu anılarımızı ve geleceğimizin ikimiz için ne olduğunu düşünmeni isterim. Üzgünüm tatlım ve umarım beni affedebilirsin.

Ne diyeceğimi bilmiyorum ama böyle bir durumdan dolayı özür dilerim. Umarım bu hatanın ötesine bakar ve beni affedersin. Seni seviyorum bebeğim.

Yüzündeki güzel gülümsemeyi tekrar görene kadar seni şımartmayı bırakmayacağım. Ne kadar üzgün olduğumu göstermek için ne gerekiyorsa yapacağım. Affet beni bebeğim.

Bana neler olduğunu bilmiyorum. Garip davranıyorum ve bunun çok sinir bozucu olduğunu biliyorum. Üzgünüm, sevgilim.

Seni üzgün görmek kalbimi kırıyor. Zor zamanlar geçirdiğini ve yeterince destekleyici olmadığımın farkındayım. Ancak bunu geride bırakalım. İleride bizi daha mutlu zamanlar bekliyor. Özür dilerim tatlım. Beni affet lütfen.

Son birkaç gündür geçtiğimiz tüm çalkantılardan sorumlu olan tek kişi benim. Üzgünüm. Umarım haftanın geri kalanını daha iyi hale getirebilirim.

Son zamanlarda yaşadığımız tartışmalara neden olduğumu kabul ediyorum ve bunun için özür dilerim. Ancak tartışmalar ve kavgalar olmadan bir hayat hayal edebiliyor musun? Ne kadar donuk bir hayat olur, değil mi? Öyleyse lütfen özrümü kabul et ve hayatımıza bir miktar renk kattığım için bana teşekkür et.

Hatalıydım, bu şekilde davranmamalıydım ve umarım özrümü kabul edersin.

Üzgünüm, sana yeterince değer vermedim, benim için en önemli kişi sensin, senden uzak kalmak beni çok üzüyor, seni özlüyorum.

Özür dilerim ilişkimizi yeniden canlandırabilir ve daha önce olduğu gibi çiçek açmasına izin verebiliriz. Seni özledim tatlım ve seni seviyorum.

Sen hayatımdaki en parlak ışıksın. Öfken benim dünyamı karartıyor. Beni affet lütfen.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.