Header Ads

Evlilik teklifi sözleri

Sevgilinize çok romantik bir şekilde evlenmeyi teklif edin ve bu anı hayatınız boyu unutulmaz yapın. Evlilik teklif ettiğinizde hayatınızda büyülü bir an oluşur; duygularla dolu romantik bir evlilik teklifi söylemeye çalıştığınız her şeyi sevgilinize açıklar.

Evlilik teklifi sözleri

Sevgimiz hayatımı güzelleştiriyor;  Duygularımı seninle paylaşmak beni mutlu ediyor;  Hayatımız çok renkli ve her saniyenin tadını çıkarmak istiyorum;  Seninle yaşlanmak istiyorum.  Benimle evlenir misin?

Hayat yolculuğu hiç kolay değil, ama benimle birlikte olursan, hayatımdaki tüm zorluklara göğüs gerebilirim, birlikte gülümsemenin keyfini çıkarır ve gözyaşlarımız geldiğinde de birbirimizi destekleriz;  Sonsuza kadar birlikte kalalım.  Seni seviyorum. 

Duygularımı sana nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum.  Ama elimden gelen tek şey hayatımın son nefesine kadar seni sevmek.  Sana dünyadaki tüm mutlulukları vermek, endişe ve acılarını sonsuza kadar yok etmek istiyorum.

Sen ve ben gerçek aşkımızın sayesinde birlikte çok güzel hayalleri gerçekleştiriyoruz ve birbirimizi tamamlıyoruz.  Bana sonsuza kadar benimle birlikte olmak istiyorsan söyle, lütfen karım olur musun?


Hayatımda sevgine sahip olduğumdan beri kendimi yeni biri gibi hissediyorum, bu yüzden hayatımın geri kalanında senin yanında olmak istiyorum ve sana çok ilginç bir öneri yapacağım.  Karım olmak ister misin?

Umarım seni uyandırarak güne başlama hayallerim gerçek olur, çünkü seni bütün kalbimle seviyorum ve seni sonsuza dek sevmek istiyorum.  Karım olma onurunu bana verir misin?

Hayatımızda birlikte çok zor anlar yaşadık, ancak aşkımız sayesinde hepsini atlatmayı başardık.  Kalplerimizde sonsuza kadar yaşatacağımız büyük mutluluk anları yaşadık.  Mutlu ve zor zamanlarımızı birlikte geçirmemiz için, benimle evlen ve sonsuza kadar mutlu olalım.

İyi ve kötü anlarımız oldu, ancak yine de ikimizin arasındaki sevgi her geçen gün daha da büyüdü.  Sevimli prensesim, kalbimin kraliçesi olmak ister misin?  Karım olmanı istiyorum.

Birbirimiz için hazırız ve birbirimizi sonsuza kadar seveceğimiz şüphesiz, bu yüzden senden çok özel bir şey, hayatlarımızı tamamen değiştirecek bir şey istiyorum.  Benimle evlenir misin?

Güzel bir aile olacağımız günü hayal ediyorum ve hayatımın geri kalanını seninle birlikte yaşamayı, çok mutlu olup sevgimi sana sunmayı hayal ediyorum.  Karım olmak ister misin?

Bir çok hatam olabilir, ancak seni sevdiğimden beri her geçen gün daha iyi olmak için elimden geleni yapıyorum ve seninle çok mutluyum, bu yüzden sana çok özel bir teklifte bulunmak istiyorum.  Benimle evlen ve sonsuza kadar mutlu olalım.

Sen hayatımı sonsuza dek değiştirdin, kalbimdeki tüm sevgiye layık olan kadınsın, bu yüzden sana bir şey sormak istiyorum, bir süredir duymak için beklediğini bildiğim bir şey. Karım olur musun?

Benim için bu dünyada senden daha mükemmel bir kadın yok, bu yüzden kalbim sana ait ve koşulsuz olarak aşkımı sana veriyorum.  Karım olmak ve beni dünyadaki en mutlu erkek yapmak istiyorsan bana evet de.

Sana çok özel bir şey vermek istiyorum, bu da sana duyduğum sevgiyi ve hayatımın geri kalanında sağlık ve hastalıkta seni seveceğim sözünü simgeliyor.  Karım olmak için bu yüzüğü kabul eder misin?

Çok kusurum var ve her geçen gün iyileşmek için elimden gelenin en iyisini yapıyorum, ama sen beni kendim olarak kabul ediyorsun ve bu da beni çok mutlu ediyor.  Sana son derece özel, hayatlarımızı sonsuza dek değiştirecek bir şey söylemek istiyorum.  Benimle evlenir misin?

Şimdiye kadar, hayatımın en mutlu anı kız arkadaşım olmayı kabul ettiğin gündü ama şimdi bunu yeni bir anla değiştirmek ve sana çok özel bir şey söylemek istiyorum.  Karım olur musun?

Gelecekte kuracağımız güzel aileyi ve bizi bekleyen tüm özel anları hayal ediyorum, bu yüzden sana tüm sevgimle birlikte bir şey sormak istiyorum.  Sevimli prensesim, karım olur musun?

Birlikte, çok zor anlar yaşadık ve bu bana olan sevginin samimi olduğunu ve ilişkimizin hayatımız boyunca devam edeceğini anlamamızı sağladı, bu yüzden karım olmanı rica ediyorum.  Kabul eder misin?

Şüphesiz ki bizi birleştiren sevginin doğru olduğu ve birbirimiz için yaratılmış olmamızın bilincinde olarak, gelecekte bizi yıllarca mutlulukların beklediğini biliyoruz ve bunu mümkün kılmak için sana bir soru sormak istiyorum.  Benimle evlenir misin?

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.