Header Ads

Evlilik tebrik mesajları

Düğünlerinde arkadaşınıza mutluluklar dilemek istiyorsunuz, ancak kelimeler eksik mi kalıyor ??? Evet, hayatımızın bu özel anlarında duygularımızı ifade etmekte hepim başarısız olabiliyoruz. Bu zor zamanlarda size yardımcı olmak için, en iyi arkadaşa evlilik tebriği mesajları, yeni evli çifte güzel evlilik tebrikleri burada yer alıyor. En iyi arkadaşınız olan kızkardeşiniz için düğün dilekleri veya evlenen arkadaşlarınıza tebrik mesajları ... Evlilik tebrikleri mesajları sayfamızda hepsini bulacaksınız

Yeni çift için evliliğe adım atan arkadaşlar için mutlu evlilik tebriklerine göz atın. Duygularınızı en güzel şekilde ifade etmek için bu mesajları kullanın!

Evlilik tebrik mesajları

Evlilik en güzel birlikteliktir ve bu birlikteliği en çok sevdiğiniz kişi ile bir ömür boyu sürdüreceksiniz. Bu güzel hayat yolculuğunda sevgi dolu ortaklıklar ve mutluluklar diliyorum ... Tebrikler arkadaşım!

Evliliğinizin ilk günü, yeni umutların ve yaşam için yeni planların başlangıcıdır ... Hayatınızın yeni ve en önemli evresine girerken, en güzel çift için güzel, heyecanlı, uyumlu ve eğlenceli bir hayat dilerim bu dünyada…. Size mutlu bir evlilik hayatı dilerim!

Yüzünüzdeki ışıltı .... Yüzündeki gülümseme .... Gözlerinizdeki kıvılcım .... Ne kadar mutlu olduğunu güzelce ifade ediyor ... Sizin için son derece mutluyum, çünkü hayatınızın aşkınız buldunuz ... Size çok mutlu evlilik hayatı ve sevgiyle dolu bir yolculuk dilerim!


Sevgili dostum, hayatınızda yeni bir dönem başlayacak .... Hayatınızı yeni umutlar ve güzel anlarla mutluluk ve şefkatle dolu en iyi dönem haline getirdiğinizden emin olun ... En iyi anlarınızla yaşamın keyfini çıkarın .... Mutlu evlilik hayatı diliyorum size çocuklar.

Sevgi bağınızın zamanla daha da güçlenmesini dilerim ... şimdiki en mutlu anlar, geleceğin en unutulmaz anları haline gelir. Birbirinizi sevmeyi, birbirinizle vakit geçirmeyi asla ihmal etmeyin .... Mutluluk ve sağlığınız için en güzel dileklerimle .... Birlikte harika bir hayat yaşayın.

Evlilik, hayatlarınızı birbirlerine adamak, birbirinizi sevmek ve mutluluk ve üzüntü duygularını beraber yaşamak için en güzel bir birliktir .... Hayatlarının en özel gününde en güzel çifte mutluluklar diliyorum.

Ruh eşinizi bulduğunuz ve onunla evlendiğiniz için tebrikler ... İkiniz de birbiriniz için yaratılmışsınız ... Aşkınız zamanla daha da güçlenecek ... Sonsuz sevinç ve beraberlik ile mutlu yaşam sürdürmeye devam edin ... Kucak dolusu sevgiler.

Bugün ikiniz için çok önemli bir gün ... Bu özel gün yeni bir hayatın ve umutların başlangıcıdır ... Aşkınız hiç solmasın ve gelecek yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu  evlilik hayatından keyif almanızı dilerim.

Sevgi sabır, anlayış, uyumluluk, saygı ve inançla tamamlanır ... Evlilik için en önemli maddeler oldukları için bunlardan asla ödün vermeyin ... Size çok mutlu bir evlilik hayatı ve ileride güzel bir yaşam diliyoruz.

Sevgili arkadaşlar, evlilik hayatın en güzel aşamasıdır ve bu yolculuğunuza yeni başladınız ... ... Romantik bir beraberlik ve mutlulukla dolu güzel bir hayat diliyorum .... Tüm planlarınız ve umutlarınız gerçeğe dönüşsün ... Tebrik ederim.

Evlilik yeni bir hayatın başlangıcıdır .... Hayatında yeni bir bölümün başlangıcı ... Bu heyecan verici günde, dünyanın en güzel anlayışı ve sevgisi ile mutluluğunu diliyorum ... Tebrik ederim!!

Evlilik, birbirinizi son nefesinize kadar sevme sözüdür .... İyi ve kötü günde birbirinizi desteklemek ve hayata anlam ve güzellik kazandırmak için en küçük anlardan zevk almak için iyi bir başlangıçtır ... İkinize de romantizm, sevgi ve mutluluk dolu bir evlilik yaşamı diliyoruz!

Aşk en güçlü güçtür .... İmkânsızı olur hale getirme potansiyeline sahiptir ... İkinizin de evlilik hayatınızdaki mutluluk ve beraberlikten keyif almasını diliyorum .... Düğününüzü tebrik ederim!

Zamanla hayatın akışına kapılacaksınız, ancak birbirlerine iki büyülü kelimeyi söylemeyi unutmayın ... Duygularını ifade etmeyi asla bırakmayın ... Birbirinizi ne kadar sevdiğinizi göstermeyi asla durdurmayın .... Birbirinizi sevgiyle şımartın ... daima ve sonsuza dek. Size mutlu bir evlilik hayatı dilerim.

Bu özel günün en güzel çiftini tebrik ederiz! Hayatınıza yeni bir kıvılcım katan mutluluk, uyum, anlayış ve beraberlik dileriz. Bu harika yolculuğun tadını çıkarın. Düğününüzü tebrik ederiz.

Sevginizin daha güçlü ve daha parlak olmasını ... Hayatının mutluluk ve sıcaklık ile dolmasını ... Tüm zorlukları yenmenizi .... Hayalinizdeki her şeyin gerçekleşmesini ... ... birbirinizi hep anlamanızı ... .. hayatınızdaki en güzel şeylerin gerçekleşmesini dilersiniz! Tebrik ederiz!!

Bugün ikinizin en özel günüdür ... Düğününüzün vesilesiyle tebriklerimizi gönderiyor, hayatınızda sevinç ve eğlence dolu güzel bir romantik yolculuk diliyoruz  .... Yeni bir yolculuğa başladığınız bu büyük gününüzde sıcak bir içtenlikle tebriklerimizi gönderiyoruz!

Sizi izlemek bana büyük zevk veriyor ve dünyada hâlâ gerçek aşkın olduğuna inanmaya itiyor. Birlikte kusursuz ve mükemmel görünüyorsunuz, birbiriniz olmadan eksik görünüyorsunuz, bu nedenle birbirinizi hiç yalnız bırakmayın. Sonsuza kadar mutlu olun.  Herşey gönlünüzce olsun.

Paylaştığınız sevginin yıllar geçtikçe artmasını dilerim. Evlilik bağınızı birlikte yaşayarak güçlendirin. Birbirinizi iyi ve kötü günde destekleyin ve bu hayat yolculuğunda mutlulukla yüksek sesle gülümseyin. İyi şanslar.

Sevgili kız kardeşim ... Hayallerindeki adamla evleneceğin için çok mutluyum ... birlikte ikiniz iyi bir çift oldunuz ... Ve ikinize de aşk, romantizm ve eğlence dolu güzel bir yolculuk diliyorum ... Mutlu bir evlilik hayatı diliyorum.

Aşkınız her geçen gün daha da güçlensin.

Sevgiyle, mutlulukla ve romantizm dolu mutlu bir evlilik hayatı dilerim.

Güneşin her doğuşunda sevginizin daha da güçlenmesini ve hayatınızın daha mutlu olmasını diliyorum.

Bu güzel yolculuğa başlarken en iyi dileklerimle ....

Sizi aile olarak görmekten mutluluk duyarız. Dostluk ve sevgiyle dolu mutlu bir evlilik hayatı dileriz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.