Header Ads

Düğün tebrik mesajları

Düğün, bir kişinin yaşamındaki en önemli anlardan biridir.  Bazen yakın arkadaşlarınızın düğün günü için yeni ve orijinal bir sms bulmayı düşünmek zor olabilir.  Ancak endişelenmenize gerek yok, bu sayfadaki düğün tebrik mesajlar ve sözlerinde söylemeniz veya yazmanıza uygun olabilecek çok sayıda fikir bulacaksınız.  Arkadaşlarınız, sevdikleriniz ve yakınlarınız için bu düğün tebriklerinden en iyisini seçin.


Düğün tebrik mesajları & sözleri


Çok söz var ... 

Birbirinize söylediğiniz sevgi ve hassasiyet dolu çok sıcak sözler var.  Düğün gününüzde, birbirinize aşk sözleri söylemeyi bırakmanızı istemiyorum.  Düğünüz için tebrikler!


Hepimizin birine ihtiyacımız var ... 

Hepimizin sevecek birine ihtiyacımız var.  En iyi arkadaşımın bu özel insanı bulması beni çok mutlu etti.  Düğününüzden dolayı tebrik ederim, hayatınızı sonsuza dek birlikte sürdürmenizi ve güzel bir balayı dilerim!


Değerli olan ...

Birbirinize verebileceğiniz değerli bir şey var: sevgi.  Sevginizi kalbinizde tuttuğunuz sürece her şey yoluna girecek.  Öyleyse birbirinize olan sevginiz sonsuza kadar sürebilir! Düğününüzü tebrik ederim!


İtiraf etmeliyim ki ... 

İtiraf etmeliyim ki, sen ve sevgilin şimdiye kadar gördüğüm en mutlu çiftsiniz.  İkiniz, içinde yaşadığınız inanılmaz uyum ve huzur vesilesiyle çevrenizdeki herkese sevinç getirmeyi bırakmayın. Tebrikler!


İkinize tebrikler ... 

Bu mutlu olaydan dolayı ikinizi de tebrik ederim!  Birbirinize olan duygularınızın, hayatınızın her senesinde daha güçlü bir şekilde alev almasını dilerim.  Evliliğinizin her günü ilk buluşma kadar heyecan verici olsun!


Düğün gününde ... 

Düğün gününüzde size bolca sabır dilemek istiyorum çünkü evlilikten öğreneceğiniz çok şey var. Temkinli olmak çatışmalardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Dinleme yeteneği sevgilinizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Sevebilme kabiliyeti, en zor anlarınızda güçlü olmanıza yardımcı olur.


İnanamıyorum ... 

Evlenmekte olduğunuza hala inanamıyorum ve yakın zamanda çocuklarınızı görmek için sabırsızlanıyorum!  Bu arada senin ve sevgilin gibi harika olacaklarına eminim.  Bu muhteşem günü en iyi arkadaşımla paylaşmak benim için çok büyük bir mutluluk.


Bazı insanlara göre ... 

Bazı insanlar aile hayatının sıkıcı olduğunu düşünüyor.  Ve düğün gününüzde bu klişeye katılmadığımı belirtmek istyorum.  Aile hayatınızın maceralar ve gerçek aşkla dolu heyecan verici ve ilginç bir yolculuk olmasını dilerim!


İnsanlar arasındaki ilişkiler ... 

İnsanlar arasındaki ilişkiler hava durumuna benzer: Kötü veya iyi olabilir, soğuk veya ılımlı olabilirler.  Ancak aralarında bir fark vardır: insanlar hava durumunu etkileyemez, ancak ilişkilerini etkileyebilirler.  Bir şeyler yanlış gittiğinde sadece doğru sözcükleri bulmaya çalışın ve herşeyi nasıl değiştirebileceklerini göreceksiniz. Evliliğinizden dolayı tebrikler!


Sevgi, ilgi, destek, iyilik ... 

Sevgi, ilgi, destek, iyilik, sabır ve temkinli olmak mutlu ve sağlıklı bir aileyi sürdüren değerlerdir.  Bu nedenle hayatınızda yukarıdaki herşeyin olmasını dilerim.  Ailenizin gelişmesi ve mutlu olabilmesi için!  Tebrik ederim dostlarım!


Biliyorum ... 

Bu anı çok uzun zamandır beklediğini biliyorum.  Uykusuz ve yemek yiyemeyecek kadar heyecanlıydın.  Ve evleneceğinizi duydum.  Hayatınız birlikte planlarınız, umutlarınız ve tabii ki ortak hayallerinizin gerçekleştirilmesine yol açacak eylemlerle dolu olsın! Umarım çok mutlu olursunuz.


Bundan daha iyi ne olabilir ... 

İki sevgilinin birbirlerine olan duygularını kanıtlamaya istekli olmalarından daha iyi ne olabilir? Dilerim hayatınızın her senesinde aşkınız daha da güçlenir.  Ve zorluklardan korkmayın. Sadece ikiniz arasında daha yakın bir bağ kuracaksınız.  Tebrik ederim!


Bugün özel bir gün... 

Bugün hepimiz için özel bir gün, çünkü mutluluğunuz bizim için çok şey ifade ediyor. Sana ve sevgiline hayatınızın en harika yıllarını birlikte yaşamanızı ve gerçek aşkın var olduğunu ispatlamanızı dileriz.  Tebrikler!


Bugün çok güzelsin ... 

Bugün çok güzelsin, sevgili arkadaşım.  O kadar mutlu ve ilham vericisin ki seni hayranlıkla izliyorum.  Sonsuza kadar böyle güzel ve mutlu kal!  Tebrik ederim!


Yalanlar, kavgalar, ilgisizlik ... 

Yalanlar, kavgalar ve ilgisizlik, tüm bu korkunç sözler evinizin dışında kalsın!  Aile harika bir şey ve hayatınızın her dakikasında onun bir üyesi olmanın tadını çıkarmanızı dilerim.  Tebrik ederim!


Bugün her şey yeni ... 

Bugün her şey sizin için çok yeni, çünkü evliliğinizin ilk günü.  Planlar ve umutlarla doludur.  Ama zaman uçuyor ve alışmaya başlamışsınızdır.  Sevginizin sonsuza kadar sürmesini dilerim.  Harika bir hediye ve hayatınızın her gününün mutlulukla geçmesi dileklerimle.  Tebrikler!Bu üzücü bir gerçek ... 

Boşanma sayısının her yıl artmakta olması üzücü bir gerçek ve bu yüzden bir şey yapmanızı istiyorum: bu istatistikleri yıkın! Sizin ve eşinizin birlikte uzun ve mutlu bir hayat yaşamanızı diliyorum.


Ne kadar güzel bir gün... 

Ne kadar güzel bir gün!  Hayatta yeni bir aşamaya başlamak için evlilik iyi bir şeydir. Hayat boyu birbirinize karşı sevgi ve saygı duymanızı diliyorum.  Hayatınızın her günü beraberliğiniz evliliğinizin ilk günü gibi olsun!


Evlilik kutsal bir birliktir ... 

Evlilik, hayatlarını birbirlerine adamak isteyen insanlar arasında kutsal bir birliktir.  Aile mutluluğu birbirini dinleme yeteneğine ve daha önemlisi duymaya bağlıdır. Bu nedenle her konuda uyum sağlamanızı diliyorum. Tebrik ederim!


Görünen o ki ...

Görünüşe göre, siz ve muhteşem gelin / damat birbiriniz için yaratılmışsınız.  Ve hepimiz bu mutluluğa tanık olmaktan mutluluk duyarız. Yeni evli çiftin hayatının özen, ilgi ve sevgiyle dolu olmasını diliyoruz!


Bugün verdiğiniz söz ... 

Bugün birbirinize iyi ve kötü gününüzde yanyana olacağınıza dair bir söz veriyorsunuz.  Ve umarım bunlar boş sözler olmaz.  Bu sözü tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.  Harika bir düğün ve birlikte mutlu bir yaşam diliyorum!


Aile büyük rol oynuyor ... 

Aile, hayatımızda büyük bir rol oynamaktadır. Ve şimdi genç bir ailenin bir parçası olmanın mutluluğunu yaşıyorsunuz.   Bazen çatışmaları önlemek zordur ve öfkelendiğinizde her seferinde hatırlamanızı istediğim bir şey var: aranızdaki sevgiyi ve saygıyı yenmesine asla izin vermeyin.  Tebrik ederim!


Kendi yolculuğunuza başladınız ... 

Kendi ailenizi kurdunuz, bu mutlu ama aynı zamanda oldukça sorumluluk isteyen bir olaydır.  Gelecekteki çocuklarınız, eşiniz ve ailesi için ideal bir eş olmanızı dileriz.  Tebrikler!


Siz ikiniz çok özel bir çiftsiniz ... 

Siz ikiniz çok özel bir çiftsiniz. Birbirinize çok yakışıyorsunuz. Ve umarım bu çiftin harika bir evliliği olur!


Bu harika vesileyle ... 

Bu harika vesileyle evlilik hayatınızın başlangıcında size bol şans ve mutluluk diliyorum, tebrikler!


Evliliğinizde iyi şanslar ... 

Evliliğinizde iyi şanslar. ikiniz harika bir çiftsiniz. Ve gerçekten birbiriniz için yaratılmıştınız! 'Tebrik ederim, umarım çok mutlu olursunuz.


İkinizin elektriği ... 

İkinizin sahip olduğu elektrik muhteşem, bir kilometre uzaktan hissedilebiliyor, umarım bu elektrik sizi asla terk etmez, bu özel gün için tebrikler ve iyi şanslar!


İnsanlar kıskanacak ... 

İnsanlar evliliğinizi kıskanmalı, çünkü siz dünyanın en şirin çiftisiniz ve ben sizi tebrik ediyor ve arkadaşlarımla gurur duyuyorum!


Sizin için dileğim... 

Birlikte harika bir mutluluk, sevinç ve kahkaha dolu hayat yaşamanızı diliyorum! Umarım çok mutlu olursunuz.


Siz ikiniz mükemmelsiniz ... 

Siz ikiniz birbirinizi gördüğünüz günden beri beraber olmaya hak kazandınız, evliliğinizde bol şans ve mutluluklar diliyorum!


Dileklerim ... 

Hayatın bütün iniş ve çıkışlarda birbirinizde saygı, sevgi, mutluluk bulmanızı dilerim. Gerçekten çok sevimli bir çiftsiniz, tebrikler, sevgili dostlar!


Evlilik hayatınız ... 

Evlilik hayatınız muhteşem bir aşk yolculuğu olsun! Tebrikler


İkinizi tebrik ederim ...

İkinize tebrikler, bu özel günler evlilik hayatınızın başlangıcıdır. Bu yolculuğun unutulmaz ve uyum, romantizm, tutku ve kahkaha ile dolu olmasını dilerim!


Sevginiz sonsuza dek sürsün ... 

En mükemmel evlilik hayatı dileğiyle,
Dilerim sevginiz sonsuza dek sürsün ve her geçen yıl daha da güçlensin! Tebrikler!


Sanırım herkes benimle hemfikir ... 

İkiniz birlikte harika görünüyorsunuz, sanırım herkes benimle hemfikir! En romantik ve güzel evlilik hayatına sahip olmanız dileğiyle.


Tebrikler ... 

Tebrikler muhteşem bir şeye adım attığınız için!  Sevgi, sevinç, başarı, sağlık ve mutluluk diliyorum sizlere sevgili dostlar!


İkiniz çok muhteşemsiniz ... 

İkiniz harika bir çiftsiniz!
Bu önemli gününüzde size keyifli ve mutlu anlar dilerim!


İki özel insan ...

İki özel insan, bir inanılmaz sevgi! Sevgili arkadaşlar, her gün büyüyen ve hiç bitmeyen bir aşkın tadını çıkarın. Düğün gününüzden dolayı ikinizi de tebrik ederim!


Birbirinize olan sevginiz ... 

Birbirinize olan sevginiz çok güçlü. Harika bir düğün ve muhteşem bir evlilik hayatı yaşayın!


Siz ikiniz harika bir çiftsiniz ... 

Mutlu evlilik diliyorum, sevgili dostlar! İkiniz harika bir çiftsiniz. Size sevinç ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum!


Sevgili arkadaşlar, tebrikler ... 

Sevgili dostlar, bu özel gününüzü tebrik ederim! İkinizin güçlü ve gerçek aşkı bulduğunuzdan dolayı çok mutluyuz.


Mutlu evlilik! ... 

Mutlu evlilik diliyorum!  Siz ikiniz gerçekten çok sevimli bir çiftsiniz. Evlilik hayatınızda her daim gülümseme ve sevinç sesleri diliyorum!


Bu günden itibaren ... 

Bu günden itibaren aşkınız derinleşsin ve sevinciniz her geçen gün büyüsün. Mutlu bir hayat yaşamanızı dilerim!


Tebrikler ... 

Özel gününüzden dolayı tebrikler, sevgili dostlarım! Evlilik hayatınızın mutluluk ve neşe anlarıyla dolması dileğiyle. Aşkınız her geçen yıl daha da güçlensin ve çoğalsın.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.