Header Ads

Arkadaşa Günaydın Mesajları

Gününüz hala yatağınızda otururken en yakın arkadaşlarınızdan biri tarafından gönderilen tatlı bir günaydın mesajı ile başlasaydı, harika olmaz mıydı?  Arkadaşlarınıza iyi günler dileyebilmek için güzel bir mesaj göndererek günlerinin iyi başlamasının keyfini verin.  Arkadaşlarınızın hayatlarına mutluluk, sevgi, ilham ve motivasyon getirme etme gücünüz var, sabah arkadaşlarınızı selamlayarak onu kullanın. Bu sayfamızda yer alan en güzel arkadaşa günaydın mesajlarından birini seçip gönderebilirsiniz.

Arkadaşa Günaydın Mesajları

Sen sadece bir arkadaş değilsin, sen benim sabah güneşimsin.  Seni ve tüm bu yıllarda yaşadıklarımızı düşünüyorum ve umarım bu dostluk yaşadığımız sürece devam eder.  Günaydın!

Hayatında yeni bir güne başlarken, sıkça sorunlarının gelip geçici olduğunu hatırla; ancak benim gibi arkadaşlar seninle sonsuza kadar kalacaklar.  Günaydın.

Senin gibi tatlı birinin bu mesajı okuduğuna göre, kahveye şeker atmam gerekmeyecek.  Günaydın.

Sıcak gündoğumundan daha güzel olan tek şey dostluğumuzdur.  Günaydın.

Kahve değil, fakat dostluk, sabahın başlaması için bana gereken tek kafeindir.  Günaydın.

Romantik ilişkiler beklenti ve sorumluluklara dayanır.  Profesyonel ilişkiler kazanımlara ve kayıplara dayalıdır. Ancak dostluk gülümsemelere ve kahkahalara dayanır.  Günaydın arkadaşım. 

Senin gibi hayalperestler ilham verici günaydın mesajları istemezler.  Benim gibi büyük alarm zillerine ve can sıkıcı arkadaşlara ihtiyaç duyuyorlar.  Günaydın, uyanma zamanı. (komik günaydın mesajı)


Senin gibi arkadaşsız harcanan güzel bir sabah, karanlık bir geceden daha kötüdür. 

Bugün iyi bir akşam geçirirseniz, iyi uykularınızı yudumlayıp ertesi gün güzel ve aydınlık olmanıza yardımcı olacak iyi bir geceye sahip olacaksınız.  Bu yüzden bütün gücümle günaydın dilerim.

Sabaha şükrederek başlamak harika bir duygu.  Bu yüzden iyi bir arkadaşım olduğu için teşekkür ederek güne başlayacağım.  Günaydın. 

Dünyanın sona ereceğini hayal etmek kolaydır. Ancak arkadaşlarım olmadan bir gün geçirmeyi hayal etmek zordur.  Günaydın.

Böyle güzel bir sabahta tanıdığım en güzel insanı düşündüm, Seni.  Günaydın arkadaşım.

Geç saatte yataktan kalkmak veya arkadaşlarınla  bir gün geçirmek arasında seçim yapabilir ve bir ömür boyu sürecek güzel anılar yaratabilirsin.  Ne diyorsun, dostum?  Günaydın.

Dostluk hayatın değerini anlamlı kılan şeydir. Günaydın. 

Güneş dünyayı aydınlatabilir, ancak benim hayatım sizin gibi arkadaşlar tarafından aydınlanır. Günaydın.

Kahven normalden daha köpüklüyse, kreplerin her zamankinden daha gevrekse, yiyeceklerin her zamankinden daha tatlıysa şaşırma.  Bu günaydın mesajımın büyüsü. 

Annem her zaman bana güne iyi bir düşünceyle başlamam gerektiğini öğretti.  Bu yüzden senin gibi iyi arkadaşları düşünüyorum.  Günaydın.

Bugün mutluyum ve senden de mutlu olmanı istiyorum.  Bu yüzden bu güzel mesajı sana gönderdim.  Günaydın. 

Gülümseyerek güne başlamanı istiyorum.  Bunu yapmanın en iyi yolu güzel bir günaydın dilemek.

Korkunç bir günüm var.  Ama en yakın arkadaşımla mesajlaştığımda her şeyin yoluna gireceğini hissediyorum.  Günaydın. 

Bugün olduğu gibi yeni bir güzel gün, senin gibi güzel bir insanın güzel hayatında başlar.  Günaydın.

Bu dünyada en tatlı arkadaşa tatlı bir sabah diliyorum.  Günaydın. 

Güneşin bugün ne kadar şirin olduğunu gör.  Tüm gününü daha güzel ve mutlu hale getirmek için.  Bu yüzden kalk, güneşe gülümse ve güne başlayın.  Günaydın ve muhteşem bir gün geçir.

Sabah esintisi yüzüne dokunursa, uzaktaki birinin seni düşündüğünü ve iyi bir gün geçirmenizi dilediği unutmayın.  Günaydın!

Günaydın.  Gülümsemeler kadar parlak ve ruhun kadar güzel bir günün olsun.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.