Header Ads

Acılı uzun aşk mesajları

Bu sayfamızda aşk acısı çekenler ve ilişkilerinde mutsuz olanlar için uzun mesajlara ve yazılara yer veriyoruz. Acılı aşk mektupları, sitem yazıları ve mesajları burada.

Acılı uzun aşk mesajları

Seni o kadar çok seviyorum ki bu canımı acıtıyor. Her gün seni düşünüyorum.  Sadece bir veya iki kez değil, günün her dakikasında.  Gün boyunca en çok sana mesaj göndererek vakit geçiriyorum. Tek yapmak istediğim seninle vakit geçirmek ama hep meşgulsün ya da kötü bir ruh halindesin ve istemiyorsun.  Bu beni hayal edemeyeceğin kadar çok incitiyor.

Dünyadaki hiçbir şey senin kadar önemli değil benim için.  Ne zaman seninle konuşsam sadece seni sevdiğimi söylemek istiyorum.  Sen üzgünken ben de üzgünüm. Mutlu olduğun zamanlar beni mutlu ediyor. Tek istediğim seni gerçekten mutlu görmek.  Eğer benden başka biriyle olman gerekiyorsa öyle olsun.  Her saniye beni öldürür, ama mutlu olursun ve önemli olan bu.  

Gerçekten bir şekilde birlikte olup olmayacağımızı bilmemek beni korkutuyor.  Bir ilişki için hazır değildin ama beni sevdiğini söylemiştin.  Bu kafamı karıştırıyor, sadece benim için ne hissettiğini bilmek istiyorum.  Ve eğer benim gibi hissediyorsan evlenmek falan umurumda değil, sadece beni sevip sevmediğini bilmek isterim.

Bu kadar üzgün olduğum için üzgünüm.  Sana asla zarar vermek istemiyorum. Seni hiç tahmin edemeyeceğinden daha çok seviyorum.   Sen her zaman kalbimdesin ve ne olursa olsun, her zaman orada sadece senin için bir yer olacak. Seni hayatın kendisinden daha çok seviyorum.

...

Seni çok seviyorum ve nefret ediyorum. Aynı anda birini sevmediyseniz ve nefret etmediyseniz, gerçekten aşık olmadınız demektir. Elbette duygularımızı kıyasladığımızda çok daha fazlası var.  Ancak aşıkken yaşadığımız duygular böyle kalıcı bir etki yaratıyor. İnsanlar hakkında hissettiklerimizden dolayı gerçek kişiler haline geliyoruz.

Çoğu zaman bu duygular birbirleriyle savaşıyor gibi görünüyor.  Bir insanı sevebiliriz hem de nefret edebiliriz. Bu, dünya üzerinde milyarlarca kez oldu.  Ancak her hikaye birbirinden biraz farklıdır.  Bazen bu duygular ilişkide erken anlaşmazlıklara başlar. Bazen sevgilimizin aşkının bittiğinden şüphelendiğimizde ilişkide iç karartmaya başlarız. Bazense bu eski bir aşkı yeniden canlandırmaya çalıştığımızda olur.

Bu durumlardan hangisi içinde olursanız olun sevmek ve aynı anda nefret etmek, sizin için kesinlikle cehennemdesiniz demektir.

...

Bu kadar soğuk olmandan nefret ediyorum, ama yine de seni istiyorum.

Bana bu kadar soğuk davrandığın için senden nefret ediyorum, ama kısa anlarda, hayatımda olduğundan çok mutluyum.  Gülüşün beni canlı hissettiriyor.

Benimle konuşmazken senden nefret ediyorum.  Elbette, bir şeyler söylüyorsun, ama konuşmalarımız çok sığ.  Sanki seninle değil gölgemle konuşuyorum gibi geliyor.  Sadece seni daha yakından tanımak istiyorum, ve bana izin vermemenden nefret ediyorum.

Çünkü bunu biliyorum, derinlerde bir yerlerde aşk var.  Büyük, sevecen bir kalp ve son derece güzel bir ruh var.


Benden uzak durmandan nefret ediyorum, sadece sana biraz daha yakınlaştırmak istiyorum.

Bazen yalnız kalmaya ihtiyaç duymanı anlıyorum.  Herkesin ihtiyacı olur.  Fakat birlikte kalıcı bir ilişki kurmamızın tek yolu aslında birlikte vakit geçirmektir.  Ve ben seninle sadece aynı ortamda olmak istemiyorum.  Ben aynı frekansta olmaktan bahsediyorum.

Bir ilişkimiz olsun istiyorum.  Bir ortaklık, birliktelik, bir aşk istiyorum.  Korkuyor musun veya hazır değil misin (anladığım kadarıyla) emin değilim, ancak bunu ne kadar çok istediğimi ve ihtiyacım olduğunu bilmeni isterim.

Hiç şüphem yok ki bir gün iyi bir çift olacağız.  Keşke o gün çabuk gelse.

...

Bana güvenmemenden nefret ediyorum, bana açılmanı istiyorum.

Ben güvenilirim, fakat sen buna inanmıyor gibisin.

Yine de amacının beni suçlamak olmadığını biliyorum.  Bir süredir bana çok kaba davrandın.  Başarılı olmayan ilişkilerinden, acılarından ve arkadaşlarından vazgeçtiğinden dolayı acı çekiyorsun.  Bunun için çok üzgünüm.

Geçmişte bazı hatalar yapmış olabilirim, biliyorum, ama seni seviyorum.  Senin yanındayım ve senin için hep burada olacağım.  Güven bana.

Sen asla bırakmayacağım birisin;  Sen benim bir parçamsın.  Beni başka hiç kimsenin etkilemeyeceği bir şekilde etkiledin.   İstesem de seni asla terk edemem.

...

Ben umursamamandan nefret ediyorum, ama bir gün değişeceğini biliyorum.

Bu beni çok yaralıyor.  Sana baktığımda veya seninle konuştuğumda, beni umursamadığını söyleyebilirim.

Ve daha önce maruz kaldığım acıların aksine canım çok acıyor olmasına rağmen, sorun yok.  Anlıyorum, beni sevmiyorsun.

Ama yapabilirsin. Eninde sonunda beni seveceksin. Kimse seni sevdiğim kadar derinden sevemez. Bu mümkün değil.

Seni daha önce başkasını sevdiğim gibi sevmiyorum;  Seni herkesten çok seviyorum.

...

Seni bu kadar çok sevmemden nefret ediyorum.

Seni sevdiğim için kalbim çok kırık.  Seni sevmek beni çok üzdü.  Seni biraz daha az sevebilseydim o zaman gidebilir ve seni terkedebilirdim.  Muhtemelen yapmam gereken buydu biliyorum, ama nasıl olacağını bilmiyorum.

İnsan parçası haline gelen birini nasıl bırakabilir? İpi nasıl keseceğimi söyle yapayım.

Seni sevmekten nefret ediyorum, çünkü bundan daha iyisini hak ediyorum.  Sana verdiğim sevgiyi hak ettiğimi biliyorum.

Neden seni sevmeme izin veremiyorsun.  En azından senden tamamen nefret edeyim.  Aynı anda sevip nefret edemiyorum.  İçimdeki sıkıntı artıyor ve patlamak üzere olduğumu hissediyorum.

Ama biliyorum ki, bir gün her şey yoluna girecek.  Ya sen beni seveceksin ya da ben sensiz hayatta kalmanın bir yolunu bulacağım.  Bu hiç kolay olmayacak.  Seni tamamen bırakmanın mümkün olduğundan bile emin değilim, ama bunu denemek zorundayım.

Orada yaşanmayı bekleyen bir hayat var. Ve onu mahveden ben değilim.  Bu kez değil.

...

Canım çok acıyor. Bana nasıl zarar verdiğini ve ihanet ettiğini düşünmeden bir günüm bile geçmiyor. Düşünmemek ve aklımı engellemek için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum, fakat acılarım çok derin.  Sen, beni inciteceğini ve bana ihanet edeceğini düşündüğüm son kişisin ve bana en çok zarar veren kişi de sensin.  Bunları yazarken bile gözlerim doluyor.  İlk aşkım ve en yakınımdaki kişiydin.  Sen benim en iyi arkadaşımdın.  Birbirimize herşeyi anlatır, gülerdik.  Dört yıllık ilişkimiz bitti.  Evet, ilişkide biraz kötü bir zaman geçirdik ama birini gerçekten seviyorsan, nasıl kolayca uzaklaşabilirsin?  Arkana bile bakmadan benden uzaklaştın. Nasıl yapabildin???  Gerçeği öğrendiğimde hissettiğim şok ve acıyı düşünebiliyor musun?

Sonunda gerçek yüzünü gördüğüm için mutluluk duymam gerektiğini düşünüyorum ... ama canım yine de çok acıyor.  Sandığım kişi olmadığını bilmek canımı acıtıyor, her şeyin bir yalan olduğunu bilmek canımı yakıyor.  Seni herkesten çok sevdim ama yine de beni çok incittin.  Neden olduğun acıyı fark ettin mi yoksa gerçekten üzgün müsün çok merak ediyorum.  Şimdi her şey farklı.  Birini tanıdığınızı düşündüğünüzde sizi nasıl şaşırtabileceğini fark ettim.

...

Zamanı geri döndürebilmeyi, seninle birlikte geçirdiğim ve geleceğimizin hayallerini kurduğumuz günlere geri dönebilmeyi çok isterdim ... Sen gittin ve ben perişan durumdayım.  Bunu bana neden yaptın?  Hiçbir şey yapmadım, ama kalbimin derinliklerinde seni sevmiştim.

Seni çok seviyorum, hayatımdan daha çok ve bu hayatı sensiz geçirebileceğimi düşünmüyorum.  Seninle olmak istiyorum aşkım ...

...

Seninle birlikte olduğumda dünyanın sadece bize ait olduğunu düşünmüştüm.  Ama artık benimle değilsin ve dünya dönmeyi bıraktı.  Hayatım, geriye asla dönmeyeceğini söylediğin bir söz ile beni terk ettiğin gün kaldı.  Söyle aşkım, beni hiç sevmedin mi?

Hâlâ beraber olduğumuz anlarda yaşıyorum, tüm sıcaklığınla gözlerime bakıyordun.  Nerde yanlış yaptım?

...

Yanımdan ayrıldığından beri, seni düşünmediğim tek bir an bile geçmedi.  Benimle ilgili sorunların olduğunu biliyorum ve olup bitenlerden dolayı senden defalarca özür dilerim.  Artık sensiz bir hayat düşünemeyeceğimi fark ettim.  Ne kadar denesem de anılarından kurtulamam. Hayatımda olmanı tıpkı dünyanın uzun bir kuraklık ayından sonra yağmuru beklediği gibi bekliyorum.  Canım, paylaştığımız tüm anları unutmak kolay mı?  Yaşadıklarımızı hatırlamıyor musun?  Lütfen, lütfen, lütfen bana dön. Seni bir daha asla ağlatmayacağıma söz veriyorum.

...

Sen olmadan zaman tüm anlamını yitirdi.  Burada olmadığın gerçeği ile uyanmaktan nefret ediyorum.

Sahip olduğumuz aşkı asla unutamam.  Anılarım beni yalnız bırakmayan tek şeydir.

Yalnızlığımda hep aynı rüyayı görüyorum.

Gece gökyüzüne bakarken, hangi yıldızın altında olduğunu bulmaya çalışırken, gözlerimdeki sıvı elmaslar soğuk zemini öpüyor.  Meleğimi nasıl geri alacağımı bilmiyorum.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.