Header Ads

Sevgiliye mektuplar

Sevgiliye mektuplar duygularınızı ifade etmek için harika yoldur. Aşk ve romantizmin notalarını içeren en güzel sevgiliye mektup örneklerine bu yazımızda yer veriyoruz.

Sevgiliye mektuplar

Sen benim bir tanemsin

Sevgilim,

Benim için çok şey ifade edebildiğini söyleyebilirim; Seninle olduğumda bana kendimi çok özel hissettiriyorsun. Umarım benim için ne kadar çok şey ifade ettiğini biliyorsundur. Sabah kalkmamın sebebisin, her şeyi senin için yapıyorum.

Sen çok özelsin ve bütün kalbimle gerçekten seninle birlikte olmayı diliyorum. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sen benim en iyi arkadaşımsın, erkek arkadaşım, benim her şeyimsin ve benim dünyamsın. Sen milyonda bir kişisin bebeğim. Seni çok seviyorum!

Her zaman senin olacak,
Sevgilin...

Sevgiliye mektup örnekleri


...

Sonsuza kadar seninle olmak istiyorum 

Sevgilim,

Bana "Seni seviyorum" sözlerini ilk söylediğinde bulutların üzerine çıkmış gibiydim ve şimdiye kadar aşağıya inmedim. Bu kelimeleri söylemenden hemen sonra, kendime bu soruyu sordum, "Seni seviyorum muyum?" Ve cevabı ararken, yeni bir soru sordum: Bana böyle olmaması için herhangi bir sebep verdin mi? Hayır. O zaman ben zaten sana aşık olduğumu anladım, evet ... Seni çok seviyorum!

Geçmişte, birisini sevmek, sevilmek ve rüyalarımı paylaşacağım kişinin olmasına her zaman özlem duydum. Hep boşlukta ve yüreğimde bir delikle dolaştım ... Bu boşlupu sen doldurdun. Hayatım sensiz bomboştu, burada olduğun için minnettarım. Seninle sevginin  ne anlama geldiğini buldum. Her gün sana daha çok aşık oluyorum. Her geçen gün seni daha çok seviyorum. Ve beni yarın yaklaşırken seni dünden daha çok seveceğim. Gerçekten benim için Tanrı'nın hediyesisin.

Sen en güzel, en nazik, merhametli, romantik, akıllı, mantıklı, zeki, yetenekli, yürekli, düşünceli, sevimli, sevgi dolu, sevecen, sadık, tutkulu, yakışıklı ve inanılmaz derecede çekici bir adamsın. Seni bütün varlığımla seviyorum, sen hayatımsın ve bu dünyadaki hiçbir şey bunu değiştiremez! Seni şimdiye kadar söylediğimden çok seviyorum. Kendimden bile fazla. Kalbimde hiç kimsenin anlayamadığı şekilde yer ettin.

Bütün hayatımı sana veriyorum, kalbim, aklım, vücudum ve ruhumla ... sana aitim. Sadece sana kalbim, herşeyim ve ruhumun diğer yarısı olduğunu, sahip olduğum her şeyle seni sevdiğimi söylemek istedim. Şimdi, geleceğe baktığımda orada her zaman seni görüyorum. Sonsuza dek ömrümü seninle geçirmek için sabırsızlanıyorum.

Mutlu Yıllar Balım! Seni çok seviyorum!

Sadece senin...

...

Sonsuza dek ve her zaman

Sevgilim,

Aşk, ateşle yakılan bir dostluk, sessiz anlayış, karşılıklı güven, paylaşım ve affetmedir. İyi ve kötü zamanlarda bağlılıktır. Hayatında sevgi varsa, eksikliği olan birçok şeyi telafi edebilir. Eğer yoksa, başka ne olursa olsun, yeterli gelmeyecektir.

Bu dünyadaki tüm insanlar arasında benim için özel bir yere sahip olan birisin. Adın daha bilmeden önce kalbimde yazılıydı. Yıllar önce tanıştığımız anda, senin o olduğunu biliyordum. Her sabah uyandığımda ve her gece yatmadan adını yıldızlara fısıldıyorum.

Ben sana aitim ve birlikte olmak istediğim başka hiç kimse yok. Bana bu dünya hakkında çok şey öğrettin ve karanlık dünyamı aydınlattın.

Ne olursa olsun, seni hayatımın geri kalanı boyunca seveceğim.

Her zaman senin olacağım,

...

Tek Aşkıma

Sevgilim,

Her gün, hayatımda varlığının mutluluğu ile uyanıyorum. Tüm rüyalarımı gerçekleştirdin, özellikle de yolda olan bu bebek ile. Son 13 ay içinde bana çok şey verdin. Yolumu kaybettiğim zaman sen benim yol gösteren ışığımsın. Tüm üzüntülerim boyunca yorganım oldun. Vazgeçmek istediğim zamanlarda bana umut ve inanç verdin.

Seni hep seveceğime ve her zaman kalbimde tutacağıma söz veriyorum. Bana ihtiyacın olduğu zaman daima senin için burada olacağım ve hayatın bize getirdiği ne olursa olsun seni seveceğim. Sen benim ruh arkadaşımsın, ve sonsuza dek seni seveceğime söz veriyorum. Seni seviyorum bebeğim.

Aşkın,

...

Kelimelerin söyleyebileceğinden daha fazlası

Sevgilim,

Seni kelimelerin ifade edebileceğinden daha çok seviyorum. Seni gördüğüm andan itibaren sana ihtiyacım var. Bana birisini sevmekle ilgili bildiğim her şeyi sen öğrettin. Beni inanılmaz bir şeye dönüştürdün. Sekiz yıl geçti, aşkımız da büyüdü. Herkes ilişkimize bakıp kıskanıyor çünkü bu gelip geçici bir tutku değil, saf sevginin bir örneğidir. Seni seviyorum.

Sevgiyle,

...

Her zaman kalbimde olacaksın

Sevgilim,

Seni binlerce kez öpebilirim, ama yine de sana doymam. Sana olan aşkım sonsuz ve çok sıcak. Yemin ederim ki hayatımda sadece seni istiyorum. Seni her geçen gün daha çok seviyorum ve bana yarının yaklaştığını hissettiriyor; seni dünden daha çok seviyorum ve yarın bugünden fazla seveceğim. Sana olan aşkım tek başına kelimelerle ölçülemez.

Bizi düşündüğümde tüm oalnları hatırlıyorum. Bana çok fazla umut verdin ve beni ne kadar istediğini fark ettirdin! Bir erkeğin bir kadına nasıl davranması gerektiğini gerçek anlamda gösterdin.

Sevgilim, lütfen kalbimi kabul et. Yaşama nedenim sensin. Sensiz ben bir hiçim. Yıllar bizim için bir sınav olacak, ancak hiçbir şey seni sevmemden ya da yanında olmaktan beni alıkoyamaz. Seni bildiğinden daha çok seviyorum, benim dünyam sensin. Sen gerçek aşkımsın, ruh arkadaşım ve en iyi arkadaşımsın.

Hayatımda ilk kez inanacak birşeylerim var. Beni en kötü zamanımda gördün ve hala benim yanımdasın. Her gün senin için Allah'a şükrediyorum, sen benim meleğimsin. Ölüm bizi ayırana kadar seni seveceğim.

Şu anda benden uzaktasın ve sensizlik beni öldürüyor ama kalbimde olduğunu bilmeni istiyorum. Seni kaybetmek istemiyorum. Seni kalbimin en derin yerinde sevdiğimi bilmeni isterim.

Seni seviyorum! Aşk, asla mümkün olmadığını düşündüğün şeyleri yapılır hale getirebilir. Söz veriyorum, her zaman kalbimde olacaksın.

Seni her zaman sevecek olan,

...

İlk karşılaşmamız

Sevgilim,

İlk kez karşılaştığımızda neler hissettiğimi sana söylememiştim sanırım. Çok tatlıydın ve derin mavi gözlerin çok büyüleyiciydi, kendimi onlarda kaybedecek gibi hissettim.

İlk bakışta aşka asla inanmadım, fakat gözlerimizin buluştuğu o gün kalbim kıpırdadı ve göğsümden çıkacakmış gibi hissettim. Ayaklarım yerden kesildi! Bana göz kırptığında nefes alamıyormuşum gibi hissettim. sana aşık oldum. İlk görüşte aşkın nasıl olduğunu artık biliyorum; Gözlerimiz bir araya geldi ve kalplerimizi birleştiren bir bağ oluştu. O günden beri sana aşığım. Her zaman ilk ve en büyük aşkım olacaksın. Her zaman sonsuza kadar aklımda yaşayacaksın.

Aşkın,

...

Kalbim sana ait

Sevgilim,

Seni çok özlüyorum tatlım. Seni hayatımda istiyorum ve sana daima ihtiyacım var. Sesini duymak ve tatlı anları birlikte paylaşmak hoşuma gidiyor. Hayatımı seninle geçirmek ve seninle birlikte yaşlanmak istiyorum. İyi ol ve benimle ol.

Seni seviyorum,

1 yorum:

  1. Sevgilim,

    Güne, tatlı yüzüne bakıp yumuşak sesinizi dinleyerek başlamak harika bir şey.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.