Header Ads

Romantik aşk mesajları

Romantik aşk mesajları çıkmaza giren ilişkilerde yardımcı olur, sevginizi ifade etmenin en güzel yollarından biridir. Romantik sevgi mesajları olmadan bir ilişki hayal edilemez. Burada yer alan birbirinden güzel aşk mesajlarını sevgilinize gönderebilir, ilişkinizi her daim canlı tutabilirsiniz.

Romantik aşk mesajları

Biliyorsun seni seviyorum, bunu unutmamalısın, çünkü benim güneşim, gökyüzüm ve dünyam sensin ... sen benim herşeyimsin!

Kazalar olur, kayarım, yolculuk yaparım, hata yaparım ve düşerim, genelde hiç umrumda değil ama şimdi ne yapacağımı bilmiyorum çünkü sana aşık oluyorum.

Hiçbir şeyin sonsuza dek sürmediğini biliyorum ve belki de hep birlikte kalmayacağız ama paylaştığımız her gülümseme ve kahkaha beni ilişkimizin hayatımın sonuna kadar süreceğine ikna eder. Günaydın!

Sana bakıyorum ve hayatımın bir parçası olduğunu, ne kadar özel olduğunu ve beni ne kadar mutlu ettiğini biliyorum. Sana bakıyorum ve cennette bir meleğin eksik olması gerektiğini biliyorum.


Romantik aşk mesajları


Aşk bir çelişkidir, bulması zor ama kaybetmesi kolay, bazen kendinizi iyi hissettiriyor, bazen çok acıtıyor, gözlerinizi açıyor ancak sizi kör ediyor, kalbinizi dolduruyor, ardından gözyaşı döktürüyor.

Uzun süredir sessiz olduğum seni unuttuğum anlamına gelmez. Benim sessizliğim basit bir olaydır; söz veriyorum, her zaman senin için burada olacağım.

Bazı insanlar, birbirlerini hala sevmelerine rağmen sadece arkadaş kalmaya karar verdiler. Neden acaba? Belki de sürdürmesi zor olan aşk değil, her şeyi zorlaştıran sözdür!

Yüreğinizin bir yerinde, benim için bir yer bulmaya çalış. Kalbinin bir yerinde, nerede olabileceği umurumda değil. Küçük bir köşe senin için fazla bir şey ifade etmeyebilir, ancak küçük bir köşe beni görmek için yeterli.

Aşk birçok nedenden dolayı birlikte olamayacağınızı bilseniz bile gerçekten hoşunuza gitmeyen biriyle sağanak yağmur altında durmak gibidir. İyi hissettiriyor, ama seni hasta edecek.

Seni seviyorum ve bunu biliyorsun. Seni asla hayal kırıklığına uğratmayacağım, beni kızdırsan bile, her zaman bana tavsiyelerde bulunabilirsin, asla seni terketmeyeceğim.

Aşk sadece kısa bir kelimedir, ancak çok şey söyleyebilir ... Bu yüzden söylüyorum. Seni seviyorum!

Seni seviyorum bebeğim ve benimle olup elimi tutmamadığın zaman, düşüncelerimi kontrol altında tutuyorsun, bu yüzden seni seviyorum!

Sen yanımda olduğunda, kendimi dünyadaki en şanslı insan gibi hissediyorum, Ve gittiğin zaman aklım ve kalbim hâlâ yanında!

Dünyada 7 milyar insan var, ancak benim dünyamda yalnızca bir tane var ve bu sensin, aşkım.

Güneşsiz bir çiçek neyse, gökyüzünün olmadığı yer neyse, ben de sensiz oyum, bu yüzden seni seviyorum.

Yanımdayken ya da ayrı olduğumuz zaman,
hep düşüncemde ve kalbimdesin her zaman benimlesin.

Sadece sana aşık olduğunu söylemek istiyorum
Hayatımda karşılaştığım ikinci iyi şey buydu.
Çünkü birincisi seninle karşılaşmaktı!

Sana olan aşkım güneş gibidir,
Belki bazen bulutların ardında gizlenir,
Ancak seni sıcak tutmak daima orada.

Her gün seni düşünüyorum,
Her gece seni hayal ediyorum.
Her dakika seni seviyorum!

Seni seviyorum, daha önce hiç sevmediğim gibi
Ben hep bu duyguyu bilmek istemişimdir.
Çünkü sana aşık olduğumda,
Hayatımın tadını çıkarmaya başladım.

Şu ana kadar, birlikte geçirdiğimiz her an harikaydı. Ama sana vaat ediyorum, en iyi günler henüz gelmedi. Seni seviyorum.

Aşkın sınırlarının olmadığı doğru değildir. Aslında, sana olan sevgim kalbimde sınırlar yarattı, böylece hiç kimse içeri giremedi. Seni seviyorum.

Peynir olsaydın, ben bir fare olurdum, bu yüzden seni küçük parçalara ayırabilirim. Süt olsaydın, ben bir kedi olurdum, bu yüzden seni yudumlayabilirim. Fakat bir fare olsaydın, yine ben bir kedi olurdum, bu yüzden seni parçalayabilirim. Seni seviyorum.

Sana olan aşkım çok gerçek, bu yüzden bulutlara atlamak ve gökkuşağına tırmanmak gibi gerçek dışı şeyler yapmak istiyorum. Seni seviyorum.

Hayatlarımız, tekrar tekrar oynayan romantik bir film gibidir. Gülümsüyoruz, flört ediyoruz, gülüyor ve kavga ediyoruz ve bunları tekrar tekrar yapıyoruz. Seni seviyorum.

Sana aşığım ... Nasıl ve ne zaman olduğunu bilmiyorum. Ama başıma gelen en iyi şey olduğunu biliyorum. Seni seviyorum.

Güneş yükselebilir, güneş batabilir, ancak benim günüm asla sen gelene kadar başlamaz. Seni seviyorum.

Sadece iki sözcüğün varlığımın nedenini özetleyebileceğini hiç düşünmemiştim ... Seni Seviyorum.

Sevgin çikolatalardan daha tatlıdır, şaraptan daha çok sarhoş eder ve kış aylarında bir şömineden daha sıcaktır. Kısacası, aşkın büyülüdür. Seni seviyorum.

Ne zaman konuşursam, ne dersem diyeyim ağzımdan çıkan tek kelimeler Seni Seviyorum'dur.

Seni sevmek bir seçenek değil. Bu bir ihtiyaç ve bir zorunluluktur. Seni seviyorum.

Eğer rüyalarım arasında seçim yapmamı istersen, ne diyeceğimi bilemem, çünkü seninle olmak benim tek rüyamdır. Seni seviyorum.

İlk zamanlar kalplerimiz geniş bant ile bağlantılıydı. Sana aşık olduğuma göre, kalplerimiz arasında özel bir Wi-Fi bağlantısı var. Seni seviyorum.

Senden birkaç saat uzaklaşmak bile çok zor oldu. Keşke seni sonsuza dek kendime kelepçeleyebilsem. Seni seviyorum tatlım.

İlk kez el ele tutuştumuz zaman, hayatımın en güzel anıydı ... kalbini bana bıraktığın güne kadar. Seni seviyorum.

Birçok insanın hayatında tek sloganı hayatlarının sonuna kadar yaşamaktır. Hayatımın sloganı seni sonuna kadar sevmektir. Seni seviyorum.

Heyecanlı, canlandırıcı, şaşırtıcı, uyarıcı, enerjik, nefes kesen, büyüleyici, güçsüz ve canlandırıcı bunlar aşık olduğum zaman nasıl hissettiğime dair küçük bir belirti.

Birlikte olmak istediğim tek kişinin sen olduğunu bilmeni isterim. Seninle ağlamak bile beni mutlu ediyor çünkü başkalarıyla güleceğime, seninle ağlamak isterim. Seni seviyorum.

Seni seviyorum ama senden nefret ediyorum çünkü şimdi her saniye seni düşünmeden bir şey yapamam.

1 yorum:

  1. Bitecek korkusuyla aşktan kaçarsan, hayattan hiçbir tat alamazsın. Çünkü, Romeo ölmeli, Titanik batmalı, ama aşk her şeye rağmen yaşanmalı. Adam Fawer

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.