Header Ads

Özür mesajları

Sevdiklerinizin gözyaşlarının sebebi asla olmayın. Hata yaptıysanız en tatlı, en şirin şekilde buradaki özür mesajları ile özür dileyin. Özür dilemek bu gibi durumlarda yapılacak en doğru davranıştır. Bir tebrik kartı üzerine romantik bir mesaj yazın, birkaç eğlenceli mesaj gönderin, Facebookta aşkınızla ilgili birkaç söz paylaşın. Bir çiçek alın, sizi affetmesini isteyin. Ne hata yaptıysanız yapın, kalbinizin gerçekten onun için attığını göstermek için dürüstçe bir özür mesajı göndermek için geç kalmayın. Gülümsemeyi yüzüne geri getirene kadar ona sarılın, kucaklayın, öpücüklerle şımartın.

Özür mesajları

Beni affetmeni sonsuza kadar bekleyeceğim. Seni seviyorum.

Seni incittiğim günden beri kalbim çok sızlıyor. Lütfen beni affet. Çok üzgünüm.

Kıskanç olduğum için özür dilerim. Sadece sahip olduğum en iyi varlığı kaybetmekten korkuyorum.

Kendimi mutlu etmek için mutluluğunu gözden kaçırdım. Üzgünüm, lütfen beni affet.

Kadere güveniyorum ve aşka inanıyorum, bu yüzden özrümü kabul edeceğini biliyorum. Üzgünüm.

İlişkimizin yıldönümünü unuttuğum için üzgünüm. Fakat her gün sana ilk günkü gibi aşık olduğumu hissediyorum. Beni affet lütfen.

Özür mesajları


Bir gülümsemen için dünyaları veririm. Söz veriyorum bunu bir daha asla yapmayacağım. Üzgünüm.

Doğru ve yanlış arasındaki farkı anladığım için özür dilerim. Ayrıca özür dilerim çünkü ilişkimiz benim egomdan daha önemli. Seni seviyorum.

Pişmanlık, acı ve keder, hayatımın mutluluğunu çaldı. Seni hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm, fakat hatamı telafi edeceğime söz veriyorum.

Bizi nasıl parça parça ettiğimize inanamıyorum, çünkü istediğim tek şey şimdi ve sonsuza dek beraber olmaktı. Üzgünüm.

Mükemmel değilim ama yine de bu benim. Seni kollarında tutan aynı adamım. Üzgünüm.

Kızgın olduğunu biliyorum, ama bizim için bütün güzel anıları düşünmeni rica ederim. Üzgünüm.

İlişkimizin ana sayfası bir sunucu hatası nedeniyle şu anda görüntülenemiyor. Yenile düğmesine basabilir miyiz lütfen tekrar başlasın? Özür dilerim bebeğim.

Tek başıma daha iyi olacağımı düşünmüştüm. Ama sensiz olamadığımı zaman gösterdi. Ama kalbim buna inanmayı reddetti. Üzgünüm, ama bana güven, gerçekten istediğim bu değil. Seni seviyorum.

Kız arkadaşım olduğun için kızgın olma hakkına sahip olduğunu biliyorum. Ancak erkek arkadaşın olarak özür dileyip seni şımartma hakkımın olduğunu unutma. Üzgünüm.

Uzakta olduğum için üzgünüm ve seni umursamadığımı hissettirdim. Sevgini hakedecek bir şekilde davranacağıma söz veriyorum.

Özür dilemek, tövbe etmenin ilk adımıdır ve tövbe, daha iyi bir insan olmak için atılan ilk adımdır. Yani beni affetmiyorsan, asla daha iyi bir erkek arkadaş olmam mümkün olmayacak. Üzgünüm.

Güvenine ihanet ettim ve hayatımın en büyük felaketini yarattım. Ama şimdi farkındayım, sana sahip olmak benim için önemli. Üzgünüm.

Yalanlarımdan dolayı çok acı çektim. Bir daha asla yapmayacağıma söz veriyorum. Tek istediğim, gülümsemeni görmek, sonsuza dek ve sonsuza dek, sadece bir süre değil. Üzgünüm.

Bir hata yaptım, çünkü ben sadece insanım. Ama beni affetmeni rica ederim, çünkü senin süper bir kız olduğunu biliyorum. Üzgünüm.

Kalbini kırdığım günden beri, güvenini kaybettim, ancak çok daha güçlü bir şey kazandım bir daha sana aşık olma dürtüsü. Üzgünüm.

Yüzümde öfke biriktiğinde yakışıklı görünmediğimi biliyorum. Geçen gün çok çirkin göründüğüm için üzgünüm. Seni seviyorum.

Bir zaman makinesine sahip olsaydım, şu anda bu mesajı okumazdın, çünkü zamanda geri giderdim ve seni incittiğim durumu geri çekerdim. Davranışlarımdan dolayı çok kötü pişman oldum ve çok üzgünüm.

Sana yalan söyleyerek kalbini kırdım. Ancak bunu yaparken beninkini de kırdım. Hayatımın en büyük hatasını, bir aşka gerçek değere ihanet ederek yaptım. Üzgünüm.

Bütün BEYAZ yalanlarım için özür dilerim. Söz veriyorum ki, ilişkimizden renkleri ne olursa olsun tüm yalanları arınmış olacağız. Seni seviyorum.

Büyük vaatlerde bulunmak istemiyorum. Tek istediğim sana sarılmak ve ne kadar çok müthiştin demek. Üzgünüm.

Sana ne hissettiğimi söylemeye başlarsam, özrüm günlerce, hafta ve aylarca sürecek. Hikayeyi kısa keseyim, gerçekten çok üzgünüm.

Yalanlarımdan ilişkimizin onarılamayacak kadar zarar gördüğünü biliyorum. Ama yine de umurumda olduğunu bilmeni isterim. Beni affetmenin çok zor olacağını biliyorum. Ama ben gerçekten üzgün olduğumu görmen için gözlerime bakmanı istiyorum. Seni seviyorum.

Yalanın ve aldatmanın yalnızca filmlerde ve romanlarda çekici olduğunu fark ettim, gerçek hayatta değil. Sana yalan söylediğim için özür dilerim.

Aslında göstermediğim sürece sana ne kadar önem verdiğim önemli değildi. Üzgünüm.

Çıkmaya başladığımızdan beri, sen istediğim her şeyi yapmışsın. Son bir iyilik olarak lütfen beni affet, böylece ben istediğin her şeyi yapmaya başlayabilirim. Üzgünüm.

Sinir patlamamla seni bombardıman ettiğim için özür dilerim. Bundan böyle önce ilişkimizi düşünmeye söz veriyorum. Üzgünüm.

Gözlerimin içindeki gözyaşlarını göremiyorsan, kalbimdeki acıyı hissetmeni rica ederim. Üzgünüm.

Yüzündeki gülümsemeyi görmek için can atıyorum. Kollarına girmek için can atıyorum, en sevdiğim yer. Biliyorum, yaptığım şey tamamen yanlıştı. Ama lütfen affet beni bebeğim, çok uzun zaman oldu. Üzgünüm.

Facebook, Twitter, Pinterest ve Instagram'ın her yerinde "üzgünüm" göndererek özürümü bütün arkadaşlarım ve ailenin önünde bağırıyorum. Şimdi ne kadar üzgün olduğumu biliyorsun.

Geçen gün delirmiş olduğum için özür dilerim. Yemin ederim ki ben değildim ... seni olumsuz yönde etkileyen hormonal değişikliklerim ve ruhsal durumlarım suçlu.

Kararsız zihnim sana yalan söyleme hatasını yapmış olabilir, ancak kalbim ve ruhum sonsuza dek seni sevmeye kararlıdır. Üzgünüm.

Güzel kızlar seninle flört etmeye çalıştıklarında çok sinirlenirim. Kız arkadaşın olduğumdan beri bunu es geçemem. Ama bir dahaki sefere kızlarla seni gördüğümde saçmalamayacağıma söz veriyorum. Üzgünüm.

Ayrılmak istediğini biliyorum, bıkkın olduğunu biliyorum. Ancak, her şeyi doğru yapana kadar dinlenmeyeceğim.

Gözyaşlarım kuruyana kadar ağladım. Kalp kırıklığına uğradık, çünkü konuşmadık. Üzgünüm diyorum bebeğim, özrümü kabul et.

Affedilmeyi istemeden önce bana sarılmanı ve elini kalbime koymanızı istiyorum, böylece senin için attığını hissedebilirsin. Her atışta 'Üzgünüm' sözlerini duyacaksın.

Hatalarım için pişmanım ve acı içindeyim. Lütfen beni affet. Çok üzgünüm.

Hatırladım ki, bir zamanlar benim için her şeyi yapacağını söylerdin. Tek istediğim özrümü kabul etmen. Bir hata yaptım, seni seviyorum başka kimse yok. Üzgünüm.

Sana asla zarar vermeye niyetim yoktu, ama kader bunu yaptırmış görünüyor. Üzgünüm.

Beni kollarına geri al, beni sıkıca tut. Özrümü kabul et, nefesimi hisset. Gergin ve terli ellerimi tut. Üzgünüm dediğimde gözlerimin içine bak. Bana sarıl, bir öpücük verin. Tekrar kucaklaşalım, aşkımızın mutluluğunu yaşayalım.

Berbat davrandığım için özür dilerim, ama asla hislerinize zarar vermek istemedim. Yanlışlıkla bir kaç hata yaptım, fakat sevgin baştan beri sahip olduğum tek şey.

Seninle asla kavga etmeyeceğimi söylemek yalan olacaktır. Ancak seni temin ederim ki üzülmene asla izin vermeyeceğim. Lütfen beni affet ve özrümü kabul et, bebeğim. Üzgünüm.

Seni hak eden sevgili olmadığımı biliyorum ama sana söz veriyorum ki asla denemeyi bırakmayacağım. Üzgünüm bebeğim, lütfen beni bağışla.

Özür dilerim, başımı güçlü omuzlarınıza tekrar dayamayı bekliyorum. Üzgünüm ve tekrar kollarına sarılmak için bekliyorum. Üzgünüm ve yine güzel ruhun tarafından sevilmek için bekliyorum. Üzgünüm ... Beni tekrar güldürmeni istiyorum.

Seni üzdüğüm için üzülüyorum. Kendimi suçlu hissediyorum. Üzgünüm bebeğim, lütfen beni bağışla.

O iğrenç sözcükleri söylediğimde biraz sarhoştum. Üzgünüm, ancak aklım tamamen bulanıktı. Umarım saçmalık patlamamı bağışlayabilirsin, asla sana kötü davranmak istememiştim. Üzgünüm.

Hemen her şeyin normale dönmesini beklemiyorum. Ancak bu gerçekleşene kadar her gün çabalayacağım. Üzgünüm.

1 yorum:

  1. kaybettim seninle her şeyimi,
    mutluluğumu sevincimi,
    biliyorum şimdi okuyorsun bu sözlerimi,
    affet sevgilim affet beni

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.