Header Ads

Özlem mesajları

Uzun süreli bir ilişki içindeyseniz veya sadece birilerini özlediyseniz burada yer alan özlem mesajları hislerinize tercüman olacaktır. Uzun süreli ilişkilerde ilişkiyi canlı tutmak için romantik mesajlar kullanmak çok önemlidir. Günlük iletişim de aynı derecede önem taşır. Basit bir özledim sms'i sevdiğinizden uzakta olsanız bile onu düşündüğünüzün en iyi göstergesidir.

Özlem mesajları

Uzaklık aşk ateşini etkiler, zayıf olanı söndürür, güçlü olanı alevlendirir. Aşkın benim gücümdür.

Bütün gün seni düşündüm. Yarın da aynı olacağını umuyorum.

Sen benimle değilken hep kalbim bir parça eksik.

Yağmur yağdığında, güneşi görmüyoruz, ama orada olduğunu biliyoruz. Umarım biz de öyle olabiliriz. Birbirimizi her zaman göremeyeceğiz, fakat her zaman birbirimiz için burada olacağız.

Her dakika bir saat gibi, her saat bir gün gibi geçiyor, her gün sonsuza dek sürecek gibi geliyor, ama seni sonsuza dek ve her gün bekleyeceğim.

Seni bekleyeceğim, çünkü gerçekten başkasını istemiyorum.

Özlem mesajları


Bu mesafeyi bu kadar değerli kılan şey sensin.

Ruhum seni özlüyor.

Seninle geçirdiğim birkaç saat, sensiz harcadığım bin saate bedeldir.

Bebeğim bana bir zaman makinesi yapabilir misin ... ayrı olduğumuz her defasında,  sonraki görüşme saatlerimize kadar ileri sarabilirim. Seni özledim.

Her zaman aklımdasın.

O güzel yüzünü özledim.

Güzel yüzünü özlüyorum. En sıkıcı toplantıdayım ve düşünebildiğim tek şey sensin. Seni görmek için sabırsızlanıyorum.

Sevincini ve kahkahanı özledim, bana ilham kaynağı oluyorsun, sen benim yol gösterenimsin, rehberimsin.

Aşkın beni sabah güneşi gibi ısıtıyor.

Gözlerim acıyor çünkü seni göremiyorum, kollarım bomboş sana sarılamıyorum, dudaklarım soğuk çünkü seni öpemiyorum, kalbim kırılıyor çünkü seninle değilim!

Seninle birlikte olmadığım her an kendimi boşlukta hissediyorum.

Senden uzak kalmaktan nefret ediyorum. Seni çok özledim.

Bu gece seni görmek için sabırsızlanıyorum.

Seni özledim ... Sana ihtiyacım var ... Her geçen gün daha fazla .... her zaman ... Seni seviyorum ... 

Seni çok özledim, çevremde o kadar çok insan var, ama yine de çok yalnızım. Dudaklarını özledim, güzel gülüşünü, her gün seni özlüyorum, her geçen gün daha çok!

Seni tekrar görebilseydim, asla gitmene izin vermezdim.

Ayrılıktan dolayı bu kadar çok acı çekmemizin nedeni, ruhlarımızın birbirine bağlı olmasıdır.

Seni çok özledim bebeğim ve merak etme ... Kendini hazır hissetmenin ne kadar sürdüğüne bakmaksızın bekleyeceğim. 

Sana sarılmaya bayılıyorum, ama bırakmaktan nefret ediyorum. Merhaba demeyi çok seviyorum, ama elveda demekten nefret ediyorum. Bana gelip gitmeni izlemeyi seviyorum ama gitmeni izlemekten nefret ediyorum. Seni özledim.

Yüzgeçleri olmayan bir balık, kanatsız bir kuş. Kıskaçsız bir yengeç, pençesiz bir kedi. Sensiz ben, bensiz sen. Seni özledim.

Elini tutmak, sımsıkı sarılmak, yumuşacık öpmek ve başımı göğsünde dinlendirmene izin vermek istiyorum, böylece kalbinin sesini duyabiliyorum ... Seni özledim.

Hissediyor musun? Duyuyormusun? Bu benim kalbim, senin için atıyor. Seni özledim.

Hayır, iyi değilim ... seni çok özledim.

Güzel anılarımız asla kaybolmayacak, fakat bu daha fazlasını yaşamayacağımız anlamına gelmiyor ... Seni özlüyorum.

Çok uzakta olabilirsin, ancak yapmam gereken tek şey gözlerimi kapayıp kollarımda olduğunu hissetmektir. Seni özledim.

Birlikte olduğumuz zaman bir jet uçağı gibi hızla uçar. Ama ayrıldığımızda, saatin her biri bir yıl gibi uzun geçiyor ... Seni özledim.

Keşke kollarımı açıp seni sarsam, yalnız kalbimin yüksek seslerini hissedebilesin. Seni özledim.

Seni özlemekle ilgili en korkunç şey, seni özlemeyi bıraktığımda seni daha çok özlediğim. Seni özledim sevgilim.

Ayrıldığımız zaman nefes alamam ... Boğulurum. Seni özledim.

Seni özlemenin en kötü yanı, birlikte olduğumuz zamanları düşünmekten kendimi alıkoyamamam. Seni özledim.

Seni özlemek sadece bir alışkanlık değil, ölümcül bir bağımlılıktır. Seni özlemek sadece bir zorunluluk değil, acılı bir umutsuzluktır. Seni özledim.

Seni özlediğimi söylediğimde, aslında, seni öpmek, sana sarılmak ve bütün dertlerimi unutmak için seninle olmak zorunda olduğum anlamına geliyor. Sana ihtiyacım var bebeğim.

Çok şey istemiyorum, tek istediğim elini tutmak. Seni özledim.

Senin hakkında kasıtlı olarak düşünmem gerekmez, çünkü hep düşüncelerimdesin. Seni özledim.

Güneş olmadan güzel bir gün eksik kaldığı gibi, yıldızlar olmadan mükemmel bir gece eksik olduğu gibi, sen de eksiksin. seni özledim.

Hayatta mıyım, yoksa öldüm mü? Seni özlediğimde fark göremiyorum.

Seni sevmek, şimdiye kadar yaşadığım en güzel duygu ... ama seni özlemek şimdiye kadar yaşadığım en kötü acı. Seni çok özledim.

Eğer hava parlak ve güneşliyse, seni özlüyorum çünkü sen benim hayatımın ışığısın. Yağmur yağıyorsa seni özlüyorum çünkü yağmur altında sana sarılmak istiyorum. Aydınlık bir geceyse seni özlüyorum, çünkü ay ve yıldızlar birlikte geçirdiğimiz romantik zamanları hatırlatıyor. Seni özledim.

En kötü kabuslar bile beni senden uzak olduğum kadar korkutamazlar. Seni özledim.

Uzakta geçirdiğim her saniye sıcak bir çölün ortasında su olmadan bir gün geçirmek gibi. Umutsuzca kollarımı açıp sana doğru yürüyorum. Seni özledim.

Gittiğin andan beri, hayat her geçen gün kalbimde bir delik açıyor. Yürümek, konuşmak ve yemek yemek imkansız, düzgün bir şekilde nefes alamıyorum. Sadece bunun bitmesini istiyorum, sadece bana geri dönmeni istiyorum. Seni özledim.

Erkek arkadaşın olduğun için şanslıyım, fakat senden uzak olduğumdan şanssızım. Seni özledim.

Benimle birlikte olduğunda hayatım canlı bir gökkuşağıyla mücevherli şeffaf bir mavi gökyüzü manzarasına benziyor. Benden uzak olduğunda, hayatım siyah gecenin korkunç sessizliğinde kayboluyor. Seni özledim.

Hayat biraz tuhaftır ... başta sana aşık olduğumda dünyadaki en şanslı adam olduğumu hissettim. Ama şimdi kalbim kırılmak üzere çünkü çok uzakta yaşıyoruz. Seni özledim.

Sensiz bir gün batımı hiç olmayan gündoğumu gibidir. Seni özledim.

Aşkında boğulmak... sensiz geçen bir hayattan daha güzel bir ölümdür. Seni özledim.

Kalbimde bir delik var ve tamir edebilecek tek tesisatçı sensin. Bu sızıntıyı gidermeye yardımcı olacak en önemli araçları getirmeyi unutma; sarılmaların ve öpücüklerin. Seni özledim.

Kaplumbağalar kabukları olmadan kendilerini ne kadar savunmasız hissediyorlarsa sarılmaların olmadan ben de kendimi öyle hissediyorum. Seni özledim.

Aramızdaki mesafe mutluluğumu çaldı, hayattaki her şey donuk ve işe yaramaz gibi görünüyor. Geri dönüp beni kollarında almana ihtiyacım var, bebeğim artık bu yenilgiler umudumu bitirdi. Seni özledim.

Daha önce hiç böyle bir şey hissetmemiştim, kendimi kontrol edemiyorum. Kendi benliğimden asla emin değilim. Sadece benim gecelerim değil, sensiz günlerim bile karanlık ve mavi. Hepsi seni özlediğim için.

Aya ya da yıldızlara sahip olmayan bir gece gökyüzü, uzakken ne hissettiğimi sana anlatır. Seni özledim.

Kalbimin durumunu nasıl açıklayacağımı bilmiyorum. Kelimeler için kayboluyorum. Sadece gözlerimin içine bak ve orada çektiğim acıyı göreceksin. Tek istediğim ... yanında olmaktır.

Seni özlemek ... başlaması kolay ama yaşanması zor bir duygudur.

İlişkimizin her ayrıntısı kalbimde çizili ... ve şimdi her ayrılık diken gibi batıyor, çünkü seni özlüyorum.

Seninle bir saniye bile olsa olmak, bir ömür boyu mutlu olmak gibidir. Senden bir saniye bile uzakta olmak, bir ömür boyu hüzün içindeymişim gibi hissettiriyor.

Seni görmeden bir gün bile geçirmek, mutluluğu hissetmeden bir ömür boyu yaşamak gibidir. Seni özledim.

Su değil, hava değil, yemek değil ... tek ihtiyacım olan kolların. Seni özledim.

Sadece seni özlemiyorum, nefesinin sıcaklığını, gözlerindeki derinliği, parmaklarının dokunuşunu özlüyorum. Seni çok özlüyorum.

Hayatımda eksik olan tek kelime SEN'sin.

Kabusların en kötüsü bile yanımda olduğunda tatlı gözüküyor ... ve burada olmadığında en tatlı rüyalar bile karanlık görünüyor. Seni özledim.

Gözlerim kapandı, duygularım uyuşuk hale geldi. Gülümsemem kayboldu, hayatım karanlık hale geldi. Benimle buluş, beni bu dertlerden kurtar. Sıkıca sarıl bebeğim. Seni özledim.

Dünyadaki en ölümcül cezaevinde tutuluyorum ve tek eksik senin adın. Gel beni kurtar bebeğim.

Facebook, Twitter, WhatsApp, Snapchat ve e-postaların ortak noktalarını biliyor musun? Onlardan nefret ediyorum çünkü seninle uzaklardan konuşmaktan bıktım. Geri dön bebeğim seni çok özledim.

Aynaya bakıyorum ve yaprakları olmayan dikenli bir gül görüyorum. Açık mavi gökyüzüne pencereden bakıyorum ve kendimi kanatları olmayan bir kuş gibi hissediyorum. Gelip bana sarıl, böylece güzel bir gül ve tekrar özgür bir kuş gibi olacağım. Seni özledim.

Kız arkadaşın çoğu zaman tatlı ve sevimlidir. Ama sık sık onunla buluşmazsan, acı ve can sıkıcı olur. Seni özledim.

Anılarımızı hatırlıyorum, zaman sonsuza kadar durmuş görünüyor. Uzaklaştığından beri her şey yoluna girecek gibi gözükmüyor. Beni yakınında tutman için nefes nefese kaldım ... nasıl kaybolduğumu, sadece kalbim biliyor. Seni özledim.

Birisi kollarından birini veya bacaklarından birini kestiğinde ne hissederdin? Sensiz ben böyle hissediyorum.

Seni özlemek zihnimin sevip nefret ettiğim bir halidir. Nefret ediyorum çünkü burada değilsin. Seviyorum çünkü bana paylaştığımız tüm romantik anları hatırlatıyor. 

Benimle birlikte olduğunda hayatım güzel bir gündoğumu gibidir. Ama uzaktayken kendimi korkunç bir fırtınada gibi hissediyor. Lütfen gelip hayatıma güneşi geri getir. Seni özledim.

3 yorum:

  1. Çok şey var söyleyecek ama sen çok, çok uzakdasın ... Kalbimin sesini duymayacak kadar uzakta ..

    YanıtlaSil
  2. Bazen duyarsan sitemli sözlerimi bağışla çünkü çok özlüyorum seni..

    YanıtlaSil
  3. İçimde belki yarın şakırım diyen bir şarkı ama sen hiç çalmayan bir gitarsın. Bak yine özlüyorum seni. Bu itiraf edilmemiş bir yalnızlıktır.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.