Header Ads

Mel Gibson sözleri

Ünlü ABD'li aktör, yönetmen ve yapımcı Mel Gibson'un özlü ve güzel sözlerine bu sayfamızda yer veriyoruz.

Mel Gibson sözleri

Saçma soruya verilen en iyi yanıt sukuttur.

Arzular kağıt üzerinde hep zavallı görünür.

Baba olmak hoşuma gidiyor. Baba olmak insana kendini genç hissettiriyor. Bu hayata yeniden başlamana, hayata başka taraflardan de bakabilmene imkan verir.

Ekrandaki ile hayattaki insan arasında fark çoktur. Hatırlıyor musunuz, Cary Grant ne demişti? Ondan sormuşlardı, Cary Grant olmak nasıl bir duygu? Dedi, hiçbir fikrim yoktur.

Mesih'in ne kadar geldiği, niçin çarmıha gerildiğinin nedenlerine bakıldığında, O tüm insanlık için öldü, O tüm insanlık için acı çekti. Bu nedenle her bir haddini aşan kişi kendi kısmına veya kendi günahına bakmalıdır. Şimdi asıl söze, verilen söze geri dönme zamanıdır ... O acı çekerek ve öldürülerek affetti.

Bağımsız adaya oy verdiğinde hiç vicdan azabı çekmiyorsun.

Nedense, çoğu kişi zanneder ki, ben cumhuriyetçiyim. Ancak bu böyle değil. Geçtiğimiz seçimlerde hiç bilmiyordum kime oy vereyim. Onlara bakıyorum, aklıma ancak böyle bir fikir gelir: "Yani seçim şöyledir: seni vurmalarını mı istersin tekmelemelerini mi"

Oynamak yalan söylemektir. Aktörün işi usulüne uygun yalan söylemektir. Bana uzun süre para ödemişler ki, kamera karşısında gerektiği gibi yalan söyleyeyim.


En zayıf yönüm sabırsızlığımdır. Ama şükür Allah'a ki, şimdi eskisi kadar sabırsız değilim.

Yönetmen olma isteğim 16 yaşında çıktı. Eski Vikingler hakkında film çekmek istiyordum. O zamanlar vikingleri inceliyordum. Saçma fikir miydi? Ancak beni sinemaya getiren bu istek oldu.

Son pişmanlık fayda etmez. En iyisi hatayı itiraf etmektir. Aksi takdirde, kenardan diş pastasını kabına geri dürtmeye çalışan adam gibi görüneceksin.

Kötülük hepimizin hayatına yol bulur, ancak tek bir ortak noktası var: kötülük yokluğuna ilk seni inandırır.

Kötülük ne kadar görünmezse, o kadar korkunçtur. Şeytan başının üstünde şeytan yazısı taşımaz.

Çocuklardan çok şey öğreniyoruz, onların bizden öğrendiklerinden daha çok ...

Üç şapka almak istiyorsan, iki baş daha ölç.

Aslen Avustralyalı olan Amerikanlarla konuşmak hoşuma gidiyor. Onlar konuşurken çok az dikkat ediyorlar, bu da iletişime başka bir zevk katıyor.

Filmlerin çoğunluğu band yığınından başka bir şey değildir.

Herkes Hollywood fabrika'dır diyor. Ancak bu fabrikada her birimizin büyük bir mekanizmanın küçük detayları olduğunu söylemeyi unuturlar. 

Hiçbir zaman Allah'ın bana öfkesini fark etmedim.

Hiçbir zaman elimde silahla ölmeye hazırım demedim.

Bazen bana öyle geliyor ki, beynin en iyi özelliği unutma yeteneğinin olmasıdır.

Gazeteciler seni canlı canlı gömebilen tek tayfadır.

İnsan yavaş yavaş ölür. Hayatımızda meydana gelen çeşitli olaylar ölümün aşamaları değil mi? Hayat bizi parça parça terk etmiyor mu?

Herhangi bir değişiklik acısız olmaz. Eğer acı hissedemiyorsan, demek ki hiçbir şey değişmemiş.

Kadınları seviyorum, Allah'ın yarattıkları içerisinde en iyisi kadınlardır. Eğer kadınlar erkekler gibi olmak, yani bir basamak aşağı düşmek istiyorlarsa, ne yapalım, bırak yapsınlar.

Hiçbir zaman öldürmedim.

Kendimi ne Amerikan ne de Avustralyalı olarak görüyorum. Ben karışığım, çok iyi de yaşıyorum, çünkü Avustralya da, Amerika da güzel bir ülkedir.

Beni sevmeyen insanlardan hoşlanmam, ancak onları seviyorum.

İyi sinema filmi insanı nasıl etkiler? Eğlendirir? Belki öğretir? Belki seviyesini yükseltir? İyi filmde bunların hepsi aynı anda olur. Aksi takdirde, o iyi film değil, ekran karşısında zaman kaybıdır.

1 yorum:

  1. Yaklaşık 20 yıllık evlilikten sonra, sonunda kadınların istediği yüzeyi çizmeye başladım. Sanırım cevap, konuşma ve çikolata arasında bir yerde yatıyor. Mel Gibson

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.